Maltepe, İstanbul’un bir ilçesidir. Eski bir yerleşim yeri ve şehrin merkezidir.

Maltepe Psikolog Hizmeti

Maltepe, İstanbul’un bir ilçesidir. Eski bir yerleşim yeri ve şehrin merkezidir. Dünya Danışma Merkezi, Pendik’de, Kadıköy’de ve Nişantaşı’nda şubeleri ile hizmet vermektedir. Merkezde yetişkinlere, çocuklara, çiftlere ve ailelere depresyon, stres yönetimi, öfke yönetimi, travma sonrası stres bozukluğu (PTSD), anksiyete bozuklukları (panik atak dahil), obsesif kompulsif bozukluk (OKB), alkol bağımlılığı, uyuşturucu bağımlılığı ve kumar bağımlılığı veya internet bağımlılığı gibi farklı konularda danışmanlık hizmeti verilmektedir.

İstanbul Kadıköy’de bir psikolog kliniğiyiz. Maltepe’nin tüm mahallelerinden hızlıca merkezimize gelebilirsiniz.

Maltepe ve yakın çevresinde yaşayan kişilere psikoterapi, danışmanlık ve psikiyatri hizmetleri sunmaktayız.

Altayçeşme, Altıntepe, Aydınevler, Bağlarbaşı, Başıbüyük, Büyükbakkalköy, Cevizli, Çınar, Esenkent, Feyzullah, Fındıklı, Girne, Gülensu, Gülsuyu, İdealtepe, Küçükyalı Merkez, Yalı, Zümrütevler.

Maltepe Psikolog Hizmeti için Neden Biz?

Alanında yıllardır çalışan, deneyimli ve iyi eğitimli bir psikolog merkeziyiz. İhtiyacı olan kişilere danışmanlık hizmeti veriyoruz. Amacımız, ruh sağlığı sorunları olan insanlara yardım etmek ve onlara ihtiyaç duydukları yardımı vermektir.

Hastalarımıza kaliteli hizmet vermeyi taahhüt eden profesyonel bir ekibe sahibiz. Müşterilerimiz için, sorunlarını yargılanmadan veya utanmadan paylaşabilmeleri için güvenli bir ortam yaratmaya çalışıyoruz.

Dünya Danışmanlık Merkezi, Maltepe bölgesi için lider bir psikolojik hizmet sağlayıcıdır.

Psikolog ekibimiz alanlarında uzmandır ve çok çeşitli psikolojik sorunları olan birçok kişiye yardımcı olmuştur. Psikologlarımız, tüm hastalarımıza kaliteli bakım sağlama konusunda kararlıdır.

Maltepe Psikolog Talebini Nasıl Karşılıyoruz?

Fundem Ece, 10 yılı aşkın süredir uygulama yapan lisanslı bir psikologdur. Bireylere, çiftlere ve ailelere danışmanlık hizmeti vermektedir.

Maltepe, Türkiye’nin İstanbul ilinde bulunan bir şehirdir. Boğaz’ın Anadolu yakasında yer alır ve antik çağlardan beri bölgenin en önemli yerleşim yerlerinden biri olmuştur.

Maltepe Psikolog bireylere, çiftlere ve ailelere danışmanlık hizmeti vermektedir. Depresyon, anksiyete ve bağımlılık gibi sorunlar için profesyonel yardım sunarlar. Hizmetler, Maltepe’deki ofislerinde veya online olarak görüntülü sohbet veya telefon görüşmesi yoluyla sunulmaktadır.

Dünya Danışmanlık Merkezi, telefon görüşmesi veya görüntülü sohbet yoluyla dünya çapında danışmanlık hizmetleri sunan bir şirkettir. 120’den fazla ülkeden, konumunuz ne olursa olsun, duygusal ihtiyaçlarınız konusunda size yardımcı olabilecek danışmanları vardır.

Dünya Danışma Merkezi, dünyanın her yerinde, duygusal ihtiyaçları konusunda profesyonel yardıma ihtiyaç duyan insanlara, bulundukları yer neresi olursa olsun uluslararası danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Maltepe Psikolog Randevusu İçin Ücretsiz Ön Görüşme

Bu bölümde Maltepe psikolog randevusu için ücretsiz ön görüşmenin öneminden bahsedeceğiz.

Maltepe psikoloğunuzla 15 dakikalık ücretsiz ön görüşme yapmanızı gerektiren nedenler şunlardır:

  • Ücretsiz ön görüşme, psikolog hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olur ve ayrıca hangi konuda uzman olduklarını bilmenize yardımcı olur.
  • Ücretsiz ön görüşme, her iki tarafın da birbirinin beklentilerini anlaması ve uyumlu olup olmadığını öğrenmesi için bir fırsattır.
  • Ücretsiz ön görüşme sırasında psikolog ve hizmetleri hakkında sizi rahatsız eden her türlü soruyu sorabilirsiniz.
  • Ücretsiz ön görüşme sırasında, terapi seanslarınızın gerçekleşmesini istediğiniz yerin burası olup olmadığını öğrenmek daha kolaydır.

Dünya Danışma Merkezi, Maltepe psikolog randevusu için 15 dakikalık ücretsiz ön görüşme imkanı sunuyor.

Süreci anlamanıza ve hizmetlerimizin uygun olup olmadığı konusunda bilinçli bir karar vermenize yardımcı olmak için 15 dakikalık ücretsiz ön görüşmeler sunuyoruz.

Maltepe Psikolog Desteği Neden Önemli?

Maltepe psikolog desteği, yardım arayanlara bir rahatlama ve güven duygusu sunduğu için önemlidir. Aynı zamanda kişilerin sorunlarının üstesinden gelebilmeleri için ihtiyaç duydukları desteği almalarına da olanak sağlar.

Maltepe psikolog hizmeti, ruh sağlığı sorunları için danışmanlık, teşhis ve tedavi sağlar. Psikoterapi, danışmanlık ve psikolojik değerlendirme gibi çeşitli hizmetler sunarlar.

Profesyonel kadrosu psikologlar, psikiyatristler, psikoterapistler, klinik sosyal hizmet uzmanları, psikiyatri hemşireleri ve diğer ruh sağlığı profesyonellerini içerir.

Maltepe Psikolog hayatın farklı alanlarında destek sağlayabilen bir profesyoneldir. Akıl sağlığınız, ilişkileriniz ve daha pek çok konuda size yardımcı olmak için eğitilmişlerdir.

Maltepe psikolog hizmetinin kullanımı ile hayatınızın dikkat gerektiren her alanında yardım alabilirsiniz. Akıl sağlığınız veya ilişki sorunlarınız konusunda yardıma ihtiyacınız olup olmadığı önemli değil – yaşamın her alanı için bir profesyonelleri var.

Maltepe psikiyatristi, depresyon veya anksiyete gibi çeşitli rahatsızlıklardan ve hastalıklardan muzdarip hastalara psikoterapi ve diğer psikolojik hizmetler sunan bir uzmandır.

Hangi Sorunların Üzerine Eğiliyoruz?

Dünya Danışmanlık Merkezi, Maltepe’de lider bir danışma merkezidir. Psikologlardan oluşan ekibimiz alanında uzmandır ve müşterilerimize profesyonel, kişiselleştirilmiş ve gizli hizmetler sunar.

Bir dizi farklı soruna yardımcı olabilecek çeşitli hizmetler sunuyoruz. Bireysel terapi, evlilik danışmanlığı, aile terapisi, grup terapisi ve daha fazlasını sunuyoruz. Ayrıca kurumsal danışmanlık, beslenme ve diyetetik gibi birçok hizmet sunuyoruz.

Kendiniz ve ihtiyaçlarınız için doğru kişiyi bulabilmeniz için farklı alanlarda uzmanlaşmış danışmanlarımız bulunmaktadır.

Kadıköy Şubemiz