Üsküdar, İstanbul’un bir ilçesidir. Şehrin Asya kesiminde yer almaktadır. Üsküdar’ın nüfusu yaklaşık 250.000 kişidir. Dünya Danışma Merkezi, danışmanlık hizmeti veren bir ruh sağlığı kurumudur. Merkezde ihtiyaç sahibi kişilere psikolojik danışmanlık hizmeti veren psikologlarımız bulunmaktadır.

Üsküdar Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Üsküdar Psikolojik Danışma Merkezi, İstanbul halkına danışmanlık hizmeti vermektedir. Merkez, Kadıköy’de bulunuyor ve her türlü ihtiyaç için bir psikolog ekibine sahip.

Merkezde İngilizce ve Türkçe danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Ayrıca çocuklar, ergenler ve yetişkinler için psikolojik testler ve tanı sağlarlar.

İstanbul Kadıköy’de bir psikolog kliniğiyiz. Üsküdar’ın tüm mahallelerinden hızlıca merkezimize gelebilirsiniz.
Üsküdar ve yakın çevresinde yaşayan kişilere psikoterapi, danışmanlık ve psikiyatri hizmetleri sunmaktayız.

Acıbadem, Ahmediye, Altunizade, Aziz Mahmut Hüdayi, Bahçelievler, Barbaros, Beylerbeyi, Bulgurlu, Burhaniye, Bumhuriyet, Çengelköy, Ferah, Güzeltepe, İcadiye, Kandilli, Kısıklı, Kirazlıtepe, Kuleli, Kuzguncuk, Küçük Çamlıca, Küçüksu, Küplüce, Mehmet Akif Ersoy, Mimar Sinan, Muratreis, Salacak, Selami Ali, Selimiye, Sultantepe, Ünalan, Valide-i Atik, Yavuztürk, Zeynep Kamil.

Üsküdar Psikoloji

Dünya Danışma Merkezi, İstanbul Üsküdar’da psikolog, psikoterapist ve psikiyatrist bulabileceğiniz bir ruh sağlığı merkezidir. Dünya Danışmanlık Merkezi, her yaştan insana danışmanlık ve psikoterapi hizmetleri sunmaktadır.

Dünya Danışma Merkezi, Kadıköy’e yakındır ve psikoterapi, evlilik danışmanlığı, aile terapisi, çocuk terapisi ve daha pek çok hizmet sunmaktadır.

Üsküdar Psikiyatri Tavsiye

Üsküdar, İstanbul’un bir ilçesidir. Boğaziçi’nin Asya kıyısında yer alır ve İstanbul’un en yoğun nüfuslu semtlerinden biridir.

Üsküdar, 1990’lardan bu yana İstanbul’un en hızlı büyüyen semtlerinden biri olmuştur. Buradaki nüfus 20 yıllık bir süre içinde yaklaşık 100.000’den 400.000’in üzerine çıkmıştır.

Dünya Danışma Merkezi, ruh sağlığı sorunları veya bağımlılık sorunları olan kişilere psikolojik hizmetler sunan Üsküdar merkezli bir danışma merkezidir.

Psikolog, insanların psikolojik sorunları yönetmesine ve üstesinden gelmesine yardımcı olan bir ruh sağlığı uzmanıdır.

Psikolog, psikoloji eğitimi almış ve zihinsel bozuklukların tanı ve tedavisi ile psikoterapi konusunda eğitim almış kişidir. Psikologlar, çeşitli akıl hastalıklarını değerlendirme, teşhis etme, tedavi etme veya araştırma konusunda yetkindir.

Psikiyatrın rolü, depresyon ve anksiyete bozuklukları dahil olmak üzere psikiyatrik bozukluklar için ilaç reçete etmektir.

Pdm Randevu

Üsküdar’daki psikologlar, duygusal zorluklar veya zihinsel sıkıntı yaşayan kişi veya çiftlere psikolojik danışmanlık ve terapi sağlamak için oradalar. Özel sorunlarına yardımcı olmak için müşterilerine psikoterapi ve psikanaliz sunarlar. Psikologlar, karşılaşabilecekleri duygusal travma veya davranışsal sorunlarla baş etmelerine yardımcı olmak için yetişkinlerin yanı sıra çocuklar ve ergenlerle de çalışır.

Psikolojik desteğe ihtiyacı olanlar için Üsküdar’da psikolog hizmeti verilmektedir. Üsküdar’daki psikolog, psikolojinin çeşitli alanlarında deneyimli ve uzmanlaşmıştır.

Psikolog hizmet merkezini Üsküdar’a yakın Kadıköy’de bulabiliriz. Psikolog hizmet merkezi bireylere, çiftlere, çocuklara, ergenlere ve ailelere yönelik danışmanlık ve psikoterapi hizmetleri sunmaktadır.

Aile Terapisti Randevu

Aile terapisti, ailelerin duygusal ve zihinsel sağlığıyla ilgilenen bir profesyoneldir. Aile terapisti, bireylere ve ailelere terapi sağlayan bir tür psikoterapisttir. Aile terapistleri genellikle psikologlar, sosyal hizmet uzmanları veya danışmanlardır.

Dünya Danışma Merkezi, Üsküdar ve Kadıköy bölgesinde aile terapisi hizmeti vermektedir.

Dünya Danışma Merkezi, bireylere, çiftlere ve ailelere psikolojik hizmetler sunan özel bir kliniktir. Psikologlar, danışmanlar ve psikoterapistlerden oluşan ekibimiz size ihtiyacınız olan profesyonel yardımı sağlamaya hazırdır.

Bireysel ve aile terapisi, çocuk ve ergen danışmanlığı, evlilik danışmanlığı ve aile terapisi sunuyoruz. Ayrıca anksiyete bozuklukları, depresyon veya bağımlılık sorunları yaşayan kişilere psikoterapi sağlıyoruz.

Aile terapistinin amacı, aile üyelerinin çatışmalarını anlamalarına ve çözmelerine yardımcı olmaktır. İyi bir aile terapisti, aile üyelerine yargılanma korkusu olmadan duygu ve düşüncelerini paylaşabilecekleri güvenli bir ortam sunabilmelidir. Ayrıca hayatın zorluklarıyla nasıl başa çıkılacağı konusunda tavsiyelerde bulunabilmelidirler.

Bu makale, bir aile terapistinin rolü, yardımcı oldukları bazı yaygın sorunlar ve bu durumda ne yaptıkları ve nerede bulabileceğiniz hakkında bir giriş sağlar.

İletişim

Profesyonel destek için hizmetlerimizi inceleyin. Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi, doğru psikolog adresi. Psikolog randevu talebiniz için tek tuşla asistanımıza ulaşabilirsiniz. Sizi 15 dakikalık bir ücretsiz ön görüşme için merkezimize davet ediyoruz.

Kadıköy Şubemiz