Medikal Masaj ve Refleksoloji

Refleksoloji uygulaması; el, ayak, yüz ve kulak bölgelerindeki her bireyin kaldırabilme potansiyeline göre uygun basılarla sinir sisteminde uyarılar gerçekleştirerek organ ve uzuvları rahatlatırken; daha berrak düşünmeye dolayısıyla duygu durumumuzu dengelemeye katkı sağlamaktadır. Psikoterapi seanslarınızda daha kolay ilerlemeniz açısından oldukça değerlidir. Çocukların zekâ, duygu ve fiziksel gelişiminde çok önemli rolü vardır. Yetişkinlerin de daha dinç, dingin, huzurlu olmalarına yardımcıdır.
Beden, ruh, zihin bir bütündür. Herhangi bir fiziksel şikâyetin duygu durumuyla bağlantılı olduğu üzerine yapılan araştırmalar ve basılı birçok yayın bulunmaktadır. Duygusal sıkıntıların ise belli uzuv ve organlarla bağlantısı olduğu ve düzenli uzman desteği alındığında, bireyler faydalarını yüksek oranda deneyimler. Menstrüasyon öncesi gerginlikler fark edilir oranda azalır, düzen oluşur. Dolaşım, sindirim, sinir sistemi fonksiyonları rahatlar. Panik atak, diş gıcırdatma, huzursuz bacak sendromu, uyku sorunları, öfke kontrolü gibi birçok şikâyetin yanı sıra tıbbi tedavilere ek hekimlerin önerisiyle; düzenli ve doğru masaj uygulaması ile tedavilerin başarı oranı yükselmektedir. Dünyanın birçok yerinde rehabilitasyon sonrası medikal masajla devam önerilmesi de bu sebepledir.

Refleksolojist ve Masaj Terapisti

Nafiye Özdemir

https://www.daimterapi.com/uygulamalar.html

Neden Biz?

Danışan, toplum ve eğitim odaklı çalışmalar yürüten multidisipliner bir merkez olan Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi Uzman Klinik Psikolog/Psikoterapist Fundem Ece tarafından kuruldu.

Danışmanlık ve psikoloji faaliyetlerimizle toplumun çekirdeğini oluşturan çocuk, genç ve yetişkin bireylere, çift ve ailelere destek sunuyoruz.

Randevu talepleriniz için bizimle aşağıdaki WhatsApp butonları üzerinden veya doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Nişantaşı Şubemiz

Pendik Şubemiz

Kadıköy Şubemiz