DDM Akedemi Staj Programı

DDM Akademi bünyesinde yer alan Eğitim Programları ve Atölye Çalışmalarının yanı sıra öğrencilerinin gelişimini ve toplumsal farkındalıklarını artırmaya yönelik staj programları oluşturuyoruz. Staj programları kapsamında, öğrencilerimizin, toplumumuzu doğrudan ilgilendiren “kadına şiddet”, “çevre bilinci”, “ruh sağlığına ilişkin farkındalık” gibi konularda ilgili bireylere ulaşıp etik çerçevelerde bilgiler toplayıp raporlaştırmasıyla staj programlarımızı somut bir temelin üzerine inşa ediyoruz.

Ayrıca öğrencilerimizin vatandaşları psikolojik esenlik ve psikolojik desteğin önemi konusunda bilgilendirdiğimiz akademik yazıları oluşturmaya yönlendiriyoruz.

Ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın!

Sorumluluk Reddi: Söz konusu bu tür bilgiler Site’de yalnızca bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır ve doktorunuz ya da eczacınızın tavsiyelerinin yerini almaz. Bu bilgiler hiçbir koşulda bir hastalığın veya fiziksel problemin tıbbi tanısını koymak için kullanılmamaktadır site üzerinden durumunuzla ilgili endişelerinizi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Bununla birlikte her durumda doktorunuza ya da eczacınıza başvurmanız gerekir.