Tuzla Psikolog Tavsiyesi

Tuzla Psikolog tavsiyesi için danışabileceğiniz merkezimizde alanında yetkin uzman psikolog kadromuz hizmet sunuyor.

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi, birçok ilçenin yanı sıra Tuzla’ya da hizmet vermektedir. Siz de Tuzla’da ikamet edip Tuzla Psikolog tavsiyesi istiyorsanız, Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi psikoljik destek konusunda önde gelen ve en çok güvenilen kurumlardan biri…

Merkezimizde uzman psikologlarımızdan birçok alanda destek alabilirsiniz. COVİD-19 döneminden dolayı merkezimizde yüz yüze görüşmenin dışında dilerseniz online iletişim kanalları ile terapi hizmeti vermekteyiz.

Yüz yüze görüşmek için Pendik Marina’ya yakın konumuyla ulaşımı oldukça rahat olan merkezimize otobüs veya Marmaray ile ulaşım sağlanabilmektedir. Özel araçla ulaşım sağlamak isterseniz ise araç otopark hizmeti sağlamaktayız.

Tuzla Psikolog Tavsiyesi ve Hizmetlerimiz

Uzman psikologlardan destek alırken önemli noktalardan biri danışacağınız psikoloğun eğitim geçmişi ve uyguladığı terapi yöntemleridir. Bu yüzden terapi almaya karar vermeden önce psikoloğun eğitim geçmişinin araştırılması önemlidir. 2017 yılından bugüne Uzman Klinik Psikolog Fundem Ece ve alanında yetkin psikolog kadrosu ile Tuzla psikolog tavsiyeleri arasında merkezimiz öne çıkmaktadır.

Dünya Danışmanlık Merkezi olarak çocuk psikoloğu, ergen psikoloğu, yetişkin psikoloğu, cinsel terapi alanlarında Tuzla psikolog tavsiyesi isteyen danışanlarımıza yardımcı oluyoruz. Ayrıca uyku problemleri, depresyon ve bunalım, bağımlılıklar, öfke sorunları; dil ve konuşma terapisi ile kekemelik ve diyetisyen desteği ile anoreksiya ve obezite gibi konularda da destek sağlanmaktadır.

Bireysel terapi hizmetinin yanı sıra toplumsal ihtiyaçlara yönelik seminerler ve atölye çalışmaları tertip ediyoruz. Bununla beraber kurumumuz sosyal sorumluluk projeleri ile toplumsal destek sağlamakta,  okullarda ücretsiz seminer hizmetleri vermekte ve bunların destekçisi olmaktadır.

Ücretsiz Ön Görüşme İmkanı

Psikolog tavsiyeleri ararken, ücretsiz ön görüşme fırsatını kullanabilirsiniz. Psikolog ile danışan arasındaki ilişkinin önemini biliyoruz, bu yüzden ilk görüşmelerimizi ücretsiz sunuyoruz. Ücretsiz gerçekleştirilen bu ilk 15 dakikalık görüşmede uzmanlarımızla tanışma imkanına sahip olabilir ve onlarla ihtiyaçlarınız konusunda görüşme sağlayabilirsiniz. Bu görüşme, terapiden beklentilerinizi paylaşmak ve psikologlarımızın yetkin bilgileri ile psikolojik terapi sürecine ilk adımınızı atmak için oldukça uygundur. Gerçekleştirilen bu ilk görüşmenin sonucunda sizin için terapi sıklığı ve diğer terapi detayları belirlenir, böylece size en uygun terapinin verilmesi sağlanır.

Terapiden beklentilerinizi paylaşmak ve psikologlarımızın yetkin bilgileri ile psikolojik terapi sürecine ilk adımınızı atmak için gerçekleştirilen bu ilk görüşme için randevu alabilirsiniz. Etik kurallara uygun çerçevede danışma sağlamasıyla öne çıkan kurumumuzdan randevu almak için WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.