Nişantaşı Psikolog – Dünya Danışmanlık Merkezi, Nişantaşı’nda çocuklara, yetişkinlere, çiftlere ve ailelere yönelik psikolojik danışmanlık hizmeti sunan yeni bir merkezdir. Merkez, psikolojik sorunları olan insanlara yardımcı olmak için profesyonel ve uygun fiyatlı hizmetler sunmaktadır.

Avrupa Yakası Nişantaşı psikolog uzman psikologlar, bireysel terapi seansları, aile terapisi seansları ve çift terapisi seansları dahil olmak üzere çok çeşitli alanlarda hizmet sunmaktadır. Ayrıca terapilerin yanında, dil ve konuşma terapistleri ile birlikte ihtiyaca yönelik çalışmaktadırlar.

Klinikteki psikologlar aynı zamanda kurumlardan gelen talepler doğrultusunda ihtiyaca yönelik danışmanlık hizmeti vermektedir. Kreşler, anaokulları ve okullar için de gelişim taramaları, aile bilgilendirme ve danışmanlık hizmetleri de vermektedirler.

Eğer siz de destek almak istiyorsanız yüz yüze veya whatsapp görüntülü konuşma üzerinden ücretsiz 15 dakikalık ön görüşme randevusu alabilirsiniz.

Neden Biz?

Danışan, toplum ve eğitim odaklı çalışmalar yürüten multidisipliner bir merkez olan Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi Uzman Klinik Psikolog/Psikoterapist Fundem Ece tarafından kuruldu.

Danışmanlık ve psikoloji faaliyetlerimizle toplumun çekirdeğini oluşturan çocuk, genç ve yetişkin bireylere, çift ve ailelere destek sunuyoruz.

Randevu talepleriniz için bizimle WhatsApp butonları üzerinden veya doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

👇

Nişantaşı Şubemiz

Pendik Şubemiz

Kadıköy Şubemiz

Nişantaşı psikolog adresi, randevusu ve Nişantaşı psikolog iletişim için doğru kurum Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi.

Kadromuz online terapi, bireysel terapi, cinsel terapi, çift terapisi, ilişki danışmanlığı, aile psikoloğu, pedagog, kekemelik, dil ve konuşma terapisi alanlarında yetkinlik sahibi. Yine uyku sorunu, bunalım, depresyon, madde bağımlılığı, travma, fobi, sigara bağımlılığı, öfke kontrolü, sosyal fobi ve obezite gibi sorunlarda da destek sunuyoruz. Aynı şekilde, Nişantaşı çocuk psikologu, ergen psikologu, çift terapisi, cinsel terapi, psikolojik destek gibi talepleriniz için buradayız.

Nişantaşı Şubesi Uzmanlarımız

Nişantaşı psikolog hizmeti, Nişantaşı sınırları içinde yaşıyor ve aşağıda paylaştığımız konularla destek arayışı içindeyseniz Merkezimizin sunduğu hizmetlerden biri. Nişantaşı’nda psikolog arayışındaki danışanlarımız, etik yaklaşımı ve uzman ekibiyle hizmet veren kurumumuzu tercih ediyor…

Uzman Klinik Psikolog Fundem Ece ve uzman ekibimiz Amerikan Hastanesine çok yakın konumumuz sayesinde Nişantaşı’ndaki psikolojik destek taleplerini de karşılıyor.

Nişantaşı Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi online ve yüz yüze psikolojik destek taleplerinde Nişantaşı psikolog kadromuzla destek sunuyor.

Nişantaşı Psikolog Binası

Nişantaşı Psikolog Adresi için Doğru Kurum

İstanbul’un Nişantaşı ilçesinde birçok danışanımıza hizmet sunuyoruz. Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi olarak, sanayi ve hizmet sektörüyle öne çıkan ve büyük bir nüfusa sahip Tuzla’da ikamet eden danışanlarımızın psikolog, eğitimci e diğer destek taleplerini 2017’den beri karşılıyoruz. Nişantaşı bölgesine hizmet sunan uzman kadromuz için Uzmanlar bölümünü inceleyebilirsiniz.

Akademik kaynaklar

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi akademik çalışmaları da önemsiyoruz. Staj imkanı sunduğumuz öğrencilerle oluşturduğumuz yazılar akademik kaynaklardan besleniyor; bilgilenmek isteyen okuyuculara disipline dair bu yazıları ücretsiz olarak sağlıyoruz. Bu yazılara Makaleler bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

Danışanlarının pozitif değerlendirdiği Dünya Danışmanlık Merkezi olarak ücretsiz ön görüşme ile ihtiyaçlarınızın tespit ederken danışman sürecinizi düzenli olarak takip eder. Bu bölgede bölgesinde ikamet edip kurumumuzdan destek alan danışanlarımızın görüşleri bizler için değerli. Mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Her zaman söylediğimiz gibi, kendinize yönelik en büyük yatırımlarınızdan biri, terapi sürecine adım atmaktır. Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi, doğru psikolog adresiPsikolog randevu sistemimiz, tek tuşla asistanımıza ulaşmanızı sağlıyor ve sizi 15 dakikalık bir ücretsiz ön görüşme için merkezimize davet ediyoruz.

İletişim

Yol Tarifi Al 👇

Nişantaşı Şubemiz

Sorumluluk Reddi: Söz konusu bu tür bilgiler Site’de yalnızca bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır ve doktorunuz ya da eczacınızın tavsiyelerinin yerini almaz. Bu bilgiler hiçbir koşulda bir hastalığın veya fiziksel problemin tıbbi tanısını koymak için kullanılmamaktadır site üzerinden durumunuzla ilgili endişelerinizi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Bununla birlikte her durumda doktorunuza ya da eczacınıza başvurmanız gerekir.