DDM KURUMSAL DANIŞMANLIK & ÖZLEM ARSLAN AKADEMİ

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi olarak DDM Akademi ayağında eğitim, seminer, staj vb hizmetlerle öğrencilere, ruh sağlığı çalışanlarına ve mezunlarına destek olduğumuz gibi DDM Kurumsal Danışmanlık ayağında da birçok şirkete, kuruma, eğitim ve danışmanlık merkezlerine, sağlık kuruluşlarına eğitimler vermekte, iş hayatında çalışan-patron ilişkilerine yönelik geliştirici, yenilikçi bir bakış açısıyla ilerlemekteyiz.

Neden Biz?

Danışan, toplum ve eğitim odaklı çalışmalar yürüten multidisipliner bir merkez olan Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi Uzman Klinik Psikolog/Psikoterapist Fundem Ece tarafından kuruldu.

Danışmanlık ve psikoloji faaliyetlerimizle toplumun çekirdeğini oluşturan çocuk, genç ve yetişkin bireylere, çift ve ailelere destek sunuyoruz.

Randevu talepleriniz için bizimle WhatsApp butonları üzerinden veya doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

👇

Nişantaşı Şubemiz

Pendik Şubemiz

Kadıköy Şubemiz

DDM Kurumsal Danışmanlık ve Özlem Arslan Akademi işbirliğinde “Çalışma Hayatında Kendini ve Ötekini Yönetme Süreci” başlığı altında Uzmanımız Uzman Psikolog Eylem Onat’ın aktarımında seminer gerçekleştirdik.

Seminerin kazanımlarına dönüp baktığımızda ekiplere; Biz olmanın, birlik olmanın önemini aktarırken iş hayatındaki psikolojik esnekliği sağlama üzerine interaktif konuşmalar gerçekleştirdik. Bununla birlikte yöneticilik becerileri, bu becerilerin kazanılması, yetkinliklere odaklanılması, işlevselliği arttırıcı çalışmaların nasıl yapılabileceği üzerine Özlem Arslan Akademi ailesine aktarımlarda bulunduk.

Sorumluluk Reddi: Söz konusu bu tür bilgiler Site’de yalnızca bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır ve doktorunuz ya da eczacınızın tavsiyelerinin yerini almaz. Bu bilgiler hiçbir koşulda bir hastalığın veya fiziksel problemin tıbbi tanısını koymak için kullanılmamaktadır site üzerinden durumunuzla ilgili endişelerinizi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Bununla birlikte her durumda doktorunuza ya da eczacınıza başvurmanız gerekir.