DDM Hizmet Bölgeleri

Hizmet Bölgelerimiz, danışanlarımızın bizlere en çok ulaştığı bölgelerin bir haritasını sunmak amacıyla hazırlanmış bölümdür.

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi olarak, COVID-19 ile birlikte online terapi sürecine geçiş yaptık ve danışanlarımıza uzun bir süre boyunca sağlıklarını tehlikeye atmadan destek sunduk.

1 Haziran’dan itibaren başlayan rahatlama döneminde gerekli tüm hijyen ve sağlık önemlerini alarak yüz yüze seans uygulamasına geçtik.

Hizmet bölgelerimiz açısından faydalı bir karar verdiğimizi, yüz yüze terapi almak isteyen danışanlarımızın sayısındaki artıştan anladık.

Bu süreçte danışanlarımızı, merkezimizde sadece seans süresi boyunca ağırlıyor ve gerekli tüm tedbirleri alıyoruz.

Merkezimize destek için ulaşan danışanlarımız merkezimize Pendik Psikolog, Kartal Psikolog, Tuzla Psikolog, Sultanbeyli Psikolog, Kurtköy Psikolog, Gebze Psikolog, Kadıköy Psikolog, Maltepe Psikolog, Ataşehir Psikolog, Ümraniye Psikolog, Nişantaşı Psikolog, Şişli Mecidiyeköy, Psikolog, Beşiktaş Psikolog ve Beyoğlu Psikolog aramalarıyla ulaşıyor. Kadıköy ve Anadolu Yakası Psikolog hizmeti için doğru kurum ve uzman kadro sizlere destek için burada.

İletişim

İstanbul Psikolog Hizmeti

Hizmet Bölgerimizi Kapsayan Bazı İlçeler:

Sorumluluk Reddi: Söz konusu bu tür bilgiler Site’de yalnızca bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır ve doktorunuz ya da eczacınızın tavsiyelerinin yerini almaz. Bu bilgiler hiçbir koşulda bir hastalığın veya fiziksel problemin tıbbi tanısını koymak için kullanılmamaktadır site üzerinden durumunuzla ilgili endişelerinizi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Bununla birlikte her durumda doktorunuza ya da eczacınıza başvurmanız gerekir.