Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi olarak, Pendik Nişantaşı ve Kadıköy şubemizde alanında uzman kadromuz ile kurulduğumuz günden bu yana kurumsal ve bireysel danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Her daim gelişen, geliştiren, genç, dinamik ve etik ilkeler doğrultusunda ilerleyen ekibimizi gün geçtikçe büyütüyor, birçok bireye ve kuruma dokunuyoruz. Bu yolculuk esnasında Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi uzman kadromuzu da gün geçtikçe büyütüyor ve geliştiriyoruz. Şimdi ise ekibimize, Pendik Nişantaşı ve Kadıköy şubemizde, online ve yüz yüze olmak üzere çocuk, ergen ve yetişkin alanında çalışabilecek klinik psikolog, psikolog, psikiyatrist, beslenme ve diyet uzmanı, dil ve konuşma terapisti, ergoterapist ekip arkadaşları aramaktayız.

Başvuru Kriterlerimiz Nelerdir?

  • Yüksek Öğretim Kurumu tarafından onaylanmış, herhangi bir üniversitenin ilgili alanında dört yıllık bölümünden mezun,
  • Lisans eğitiminin ardından yüksek lisans eğitimini tamamlamış,
  • Bireysel terapi sürecinden geçmiş olup veya geçmekte olan,
  • Süpervizyon desteği ile kendini geliştirmiş,
  • Danışan portföyüne sahip,
  • Etik ilkeler doğrultusunda çalışan, gelişime açık ekip arkadaşları aramaktayız.

Başvuru Aşaması

Dünya Danışmanlık Merkezi uzman kadrosunun bir parçası olmak, online ve yüz yüze olmak üzere aktif bir şekilde danışan görmek isteyen uzman adayları web sitemiz üzerinden başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler. Başvuru yapan adaylar, değerlendirme sürecinin ardından kurucumuz Uzman Klinik Psk. Fundem Ece tarafından gerçekleştirilecek olan mülakata ve role-play (canlandırma) uygulaması için Pendik Nişantaşı veya Kadıköy şubemize davet edilecektir.

Değerlendirme süreci olumlu olan adaylar ile iletişime geçilecek ve Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi uzman kadrosuna dâhil olacaklardır.