Katıldığımız Psikoloji Programlarımız

Dünya danışmanlık merkezi uzmanlarımızın katıldıkları youtube ve programlara aşağıdan ulaşabilirsiniz 👇

Uzman Klinik Psikolog/Psikoterapist Fundem Ece, beş sevgi dilini, sağlıklı ve uzun ilişkinin püf noktalarını anlattı.

Kurucumuz Uzman Klinik Psikolog Fundem Ece, “Sosyal Medya Bağımlılığı” konusu ile 360 ekranlarına konuk oldu. “Sosyal medya bağımlılığı nedir? Sosyal medya bağımlısı olduğumuzu nasıl anlarız? Sosyal medya bağımlılığı yaşam kalitesini nasıl etkiler? Sosyal medya bağımlılığına sınır koymanın faydaları nelerdir? Sosyal medya hesaplarını sıklıkla kontrol etmek takıntıya yol açar mı? Sosyal medya kullanmanın faydaları var mı? Sosyal medya bağımlılığı hangi psikolojik problemlere yol açar? Ebeveynler ergenlik dönemindeki gençlerin sosyal medya hesaplarına nasıl yaklaşmalı?” gibi konularda merak edilenleri yanıtladı.

Uyku Kurulu Üyemiz Uzman Klinik Psikolog ve Psikoterapist Fundem Ece ile travma sonrası travmanın ne olduğunu, travmanın etkilerini ve bu etkiler için en doğru çözümleri konuştuk.

https://www.instagram.com/reel/CvIP0m4KKRi/?igshid=MzRlODBiNWFlZA%3D%3D

Kurucumuz Uzman Klinik Psikolog/Psikoterapist Fundem ECE, BBN TÜRK kanalında Dilek Ongun un konuğuydu.
Güzellik algısı ve talep edilen estetik operasyonlarındaki psikoloji üzerine konuşuldu
Herkese faydalı olması dileğiyle.

Kurucumuz Uzman Klinik Psikolog/Psikoterapist Fundem ECE, Tv 360 kanalında Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programına konuk oldu.
Avukat Sinan Sivriz ve Yazar Sevda Türküsev ile “Deprem Sonrası Koruyucu Aile Olmayı İstemek” “Deprem Sonrası Evlat Edinme İsteği” gibi konu başlıklarına değinildi.
İhtiyacı olan herkese fayda sağlaması dileğiyle.

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi uzmanlarımızdan Psikolog Dilara Tekşan, Haberler.com kanalına konuk oldu. Depremzede çocuklar için psikolojik tedavi nasıl olmalı? Ailesini kaybeden çocuklara bu durum nasıl anlatılmalı? Melis Yaşar sunuculuğunda gerçekleşen yayının tamamı, kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için kanalımızda. Herkese faydalı olması dileğiyle.

https://youtu.be/rGH9nYpBl2E

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi uzmanlarımızdan Uzman Klinik Psikolog -Psikoterapist Begüm Altunel, Cem Tv kanalına konuk oldu. Deprem ve travma üzerine gerçekleştirilen yayının tamamı, kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için kanalımızda. Herkese faydalı olması dileğiyle.

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi uzmanlarımızdan Uzman Psikolog -Psikoterapist Eylem Onat, TvNet kanalına konuk oldu. Deprem sonrası psikolojik iyi oluş üzerine gerçekleştirilen yayının tamamı, kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için kanalımızda. Herkese faydalı olması dileğiyle.

Kurucumuz Uzman Klinik Psikolog/Psikoterapist Fundem ECE, Woman Tv kanalında Didar Üstün ile Deprem Özel programının konuğuydu.
Depremin çocuklar üzerindeki etkileri ve sosyo psikolojik etkiler üzerine konuşuldu
Herkese faydalı olması dileğiyle.

Kurucumuz Uzman Klinik Psikolog/Psikoterapist Fundem ECE, 07.02.2023 tarihinde TvNet kanalında Sinem Karataş’a konuk oldu.
“Çocuklara deprem nasıl anlatılır?”, “Depremin psikolojik etkileri.” gibi konu başlıklarına değinildi.
İhtiyacı olan herkese fayda sağlaması dileğiyle.

Uzman psikoterapist depremzedelere söylenmemesi gerekenleri anlattı

https://www.ensonhaber.com/gundem/uzman-psikoterapist-depremzedelere-soylenmemesi-gerekenleri-anlatti

Kurucumuz Uzman Klinik Psikolog/Psikoterapist Fundem ECE, BBN Türk’te Haftasonu Günlüğü’nde Dilek Olgun’un konuğu oldu. Teknoloji bağımlılığı ve çocuklara sınır koyma, ebeveyn ve çocuk arasındaki ilişkiler, çocuklarda sosyal medya kullanımı gibi konularda faydalı bir yayın gerçekleştirdiler.

Kurucumuz Uzman Klinik Psikolog/Psikoterapist Fundem ECE Cem Tv’de Dilek Çınar’ın konuğuydu.

Fundem Ece ve Dilek Hanım Cem TV’de çocuklar ve psikoloji hakkında konuştular. Tam da karneler alınmışken, aileler “Sömestrda ne yapacağız?” diye düşünürken kurucumuz Fundem Ece bu konu ile ilgili önerilerini paylaştı. Umarız herkes için faydalı ve keyifli olur.

Uzman Klinik Psikolog/Psikoterapist Fundem Ece, Haberler.com stüdyosunda MelisYaşar’ın konuğu oldu. Sosyal medyayla birlikte ilişkilerin hızlı tüketilmesi hakkında değerlendirme ve öneride bulunan Ece, yeni bir ilişki türü olan ‘Situationship’in gençler arasında yaygın bir ilişki türü olduğunun altını çizdi.

Kurucumuz Uzman Klinik Psikolog/Psikoterapist Fundem ECE, Woman TV’de Didar Üstün’ün sunduğu ”Bebeğimi Büyütürken” isimli programa konuk olarak ”Bebeklerde Güvenli Bağlanma İçin Ne Yapılmalı?”, ”Bebeklerde Güvenli Bağlanmanın Sırrı”, ”Çocuklarda Aile İçi İletişimin Önemi” gibi konularda faydalı bilgiler verdi.

“Bugünün özgüvenli genç kızları, yarının güçlü kadınları”
Genç kızların kendi değerlerinin ve kapasitelerinin farkında olması, hayatlarında özgüvenle ilerleyebilmeleri çok önemli. Watsons, Veet ve Koruncuk Vakfı’nın gerçekleştirdiği bu projede eğitimler veren Fundem ECE, hem genç kızlara destek oluyor, hem de onların kendilerini keşfetmelerine destek oluyor.

https://www.marketingturkiye.com.tr/haberler/anti-prenses-siniflari/

Uzman Klinik Psikolog Fundem ECE, #AntiPrenses projesi kapsamında 5 farklı özgüven atölyesi eğitimi verecek. Eğitimler “Kendimi her halimle seviyorum”, “Kendimi filtresizce seviyorum (Sosyal medyanın sahte güzellik algısına boyun eğmiyorum)”,“Hayır diyebilmek=Sınır koyabilmek”, “Seçimlerim bana ait, tüm sorumluluğunu taşıyabiliyorum” ve “Kusursuz değilim ama benden bir tane daha yok” başlıklarıyla tamamlanacak.

Uzman Klinik Psikolog Fundem ECE, Veet tarafından Watsons işbirliğiyle hayata geçirilen #AntiPrenses projesi kapsamında, Koruncuk Vakfı tarafından desteklenen genç kızlar için ‘’Özgüven Atlöyeleri’’ dersleri verecek. İstanbul’da başlayan eğitimler, 5 hafta boyunca devam edecek.

Kadınları hayatları boyunca özgüvenle ilerleyebilmeleri için desteklemeyi amaç edinen Veet, bu yolda ilk adımı 2019 yılında başlattığı #AntiPrenses kampanyasıyla atmıştı. Projenin bir sonraki adımı ile genç kızların hayatında daha kalıcı bir iz bırakabilmek adına ‘’Anti-prenses Sınıfları’nda’’ Uzman Klinik Psikolog Fundem ECE tarafından verilen özgüven eğitimleri başladı.

Ayşe Arman “Yataş Uyku Kurulu üyelerinden Klinik Psikolog/ Psikoterapist Fundem Ece’mi yakalayınca, gençler ve çocuklardaki uyku sorunu konusunda soru yağmuruna tuttum.”

Uzman klinik psikolog Fundem Ece’nin mutlidisipliner yaklaşımla kurduğu Dünya danışmanlık ve psikoloji merkezi, bugüne dek binin üzerinde danışana hizmet verirken gönüllük projeleri sayesinde binlerce bireye ulaştı.

Uzman Psikolog/Psikoterapist Fundem Ece, Show TV’de yayınlanan Ece Ebru Akel ve Murat Güloğlu ile Bu Sabah Programına katıldı. 56. dakikadan itibaren izleyebilirsiniz.

Danışanlarımızı, psikolojik destek veya psikolojik danışmanlık hizmeti almadan önce ilgili klinik psikoloğun yetkinliklerini veya psikolojik danışmanlık merkezinin faaliyetlerini mutlaka incelemesini tavsiye ediyoruz.

DDM Haberler

Dünya danışmanlık merkezi uzmanlarımızın bulundukları haberlere aşağıdan ulaşabilirsiniz 👇


Sorumluluk Reddi: Söz konusu bu tür bilgiler Site’de yalnızca bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır ve doktorunuz ya da eczacınızın tavsiyelerinin yerini almaz. Bu bilgiler hiçbir koşulda bir hastalığın veya fiziksel problemin tıbbi tanısını koymak için kullanılmamaktadır site üzerinden durumunuzla ilgili endişelerinizi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Bununla birlikte her durumda doktorunuza ya da eczacınıza başvurmanız gerekir.