Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi Seminerler

DDM Seminerler

Seminerler, Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi olarak misyonumuzda yer alan iki bileşenle bağlantılı olarak yürttüğümüz faaliyeter.

Bunlardan ilki Sosyal fayda.

Sosyal sorumluluk projeleri gibi yaklaştığımız seminerler sayesinde çok sayıda insana erişip bilinçlendirme faaliyetleri yürütüyoruz.

Diğer bileşenimiz ise Eğitim.

Mesleğe adım atmaya hazırlanan meslektaş adaylarının pratik uygulamalar ve akademik içeriklerle sürekli gelişimini sağlıyoruz.

Aşağıdaki bağlantılara tıklayarak uzmanlarmızın şimdiye dek seminer verdiği etkinlikleri inceleyebilir, bir okul veya işletme olarak seminer talebinde bulunmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Söz konusu bu tür bilgiler Site’de yalnızca bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır ve doktorunuz ya da eczacınızın tavsiyelerinin yerini almaz. Bu bilgiler hiçbir koşulda bir hastalığın veya fiziksel problemin tıbbi tanısını koymak için kullanılmamaktadır site üzerinden durumunuzla ilgili endişelerinizi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Bununla birlikte her durumda doktorunuza ya da eczacınıza başvurmanız gerekir.