Psikolog İletişim

Ücretsiz ön görüşme, online veya yüz yüze psikolog iletişim desteği için her iki şubemizi de arayabilir veya bu ekrandaki WhatsApp butonlarına tıklayarak asistanlarımıza doğrudan ulaşabilirsiniz.

[email protected]

02163905008

0533 051 5882 (Kadıköy)

0531 500 5709 (Pendik)

0531 880 84 48 (Nişantaşı)

Şubelerimiz

Kadıköy Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi

Caddebostan Mahallesi, Ömerpaşa Caddesi, Can Apt. No:1 D:3 Kat:1 Kadıköy/İstanbul


Pendik Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi

Ararat Residence Doğu Mah. Aydınlıyolu Cad. A blok No:95A D:1 Pendik/İstanbul


Nişantaşı Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi

Teşvikiye Mh. Valikonağı Cd. Sezai Selek Sk., Üçmim Apt. No:9 D:2 Şişli/İstanbul

Psikolog Desteği için Neden DDM?

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi (DDM), Pendik Marina’ya yakın adresinde uzun yıllar hizmet sunduktan sonra artık Kadıköy şubesiyle de danışmanlık, psikolojik destek ve terapi desteği sağlıyor.

Psikolojik destek ruhsal bazı rahatsızlıklardan mustarip bireylerle sınırlı olmak zorunda değildir; hayatına daha sistemli bakmak ve bir dış gözlemden istifade etmek isteyen tüm bireyler belirli aralıklarla bir psikolog görüşmesi gerçekleştirebilir.

Hizmet Bölgelerimiz

İşte bu bilinçle misyonumuzu üç bileşen etrafında şekillendiriyoruz:

  • Pskiyatrist ve psikolog desteğinde veye diğer hizmetlerimizde kadromuzun danışan istek ve ihtiyaçlarını gözetmesini sağlıyoruz (Destek).
  • Sosyal sorumluluk projelerimizle azami sayıda kişiye ulaşıp bilinçlendirme ve farkındalık yaratıyoruz (Sosyal Fayda).
  • Genç meslektaş adaylarımızın bu projelerde yer almasını ve akademik çalışmalarla sürekli gelişimini sağlıyoruz (Eğitim).

Psikolog iletişim desteği için adım attığınızda, sorunlarınıza sistemli bir çözüm sunacak meslek uzmanının aldığı eğitimi ve geçmiş iş deneyimlerini mutlaka inceleyin. Psikolog kadromuzu uzun eleme ve mülakatlar sonrasında belirliyor ve birlikte sürekli profesyonel gelişimi hedefliyoruz.

Doğru ve nitelikli psikolojik destek için psikolog iletişim desteği için DDM’ye yukarıdaki telefon numaraları veya WhatsApp butonu üzerinden ulaşın!

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi İnternet Sitesi Açık Rıza Metni

6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”)  uyarınca Aydınlatma Metni,   Dünya Danışmanlık Ve Psikoloji Merkezi (“veri sorumlusu”) tarafından tarafıma tebliğ edilmiş olup; veri sorumlusu tarafından toplanacak olan kişisel verilerimin işlenme sebeplerini, toplanma yöntemlerini, işlenme amaçlarını, işlemenin hukuki dayanağını, üçüncü kişilere aktarılıp aktarılmayacağını, aktarılacaksa hangi amaçlarla kimlere aktarılabileceğini, kişisel verilerimle ilgili olarak Kanun’un 11. maddesinde yazılı haklarımın bulunduğunu, Kanun çerçevesinde bu haklarımı kullanabileceğimi ve bu haklarım doğrultusunda Veri Sorumlusu’na nasıl başvurabileceğimi açıkça anladım. Bu husustaki ayrıntılı bilgiye Merkezimize ait internet sitesinde (www.dunyadanismanlikmerkezi.com/) bulunan ve tarafıma tebliğ edilen aydınlatma metninden ulaşabileceğimi bilmekteyim.

Yukarıda sayılan amaçlarla muvafakatim dahilinde olan kişisel verilerimin veri sorumlusu tarafından işlenmesine ve silinmesini istemediğim sürece, kanunda belirlenen ve makul sürelerde saklanmasına

Günün her saatinde çekinmeden bize yazabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Söz konusu bu tür bilgiler Site’de yalnızca bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır ve doktorunuz ya da eczacınızın tavsiyelerinin yerini almaz. Bu bilgiler hiçbir koşulda bir hastalığın veya fiziksel problemin tıbbi tanısını koymak için kullanılmamaktadır site üzerinden durumunuzla ilgili endişelerinizi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Bununla birlikte her durumda doktorunuza ya da eczacınıza başvurmanız gerekir.