Uzmanlarımız

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi’nde psikolog kadromuz psikiyatri ve diğer disiplinlerden uzmanlar ile iş birliğini önemsiyor. Psikolog randevu talebi için psikologlarımızı ve diğer uzmanlarımızı unvanlarının üzerine tıklayarak inceleyiniz.

Uzman Klinik Psikolog/Psikoterapist
Fundem Ece

Çocuk, Ergen, Yetişkin, Çift, Aile ve Cinsel Terapi, EMDR
Kurucumuz Uzman Klinik Psikolog/Psikoterapist Fundem EceBilginet Akademi‘de Oyun Terapisi, Tezgahçılar‘da ise Şema Metodu eğitimi veriyor. YataşArmut ve 321 Medya gibi markalarla birçok çalışması bulunuyor. Konuk olduğu TV programlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Pendik Kadıköy Nişantaşı Online

Psikolog ve Psikolojik Danışman Kadromuz

Almina Yıldırır

Uzm. Klinik Psk.&Psikoterapist Sibel Almina Yıldırır

Çocuk Psikoterapisi, Yetişkin Bireysel Psikoterapi

Pendik Online

Uzman Psk.Eylem Onat

Ergen, Yetişkin, Çift ve Aile Terapisi

Online

Uzman Klinik Psikolog / Psikoterapist Buse Komşu

Dinamik Psikoterapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Aile Danışmanlığı

Online

Uzman Klinik Psikolog-Psikoterapist İrem Yüksel

Yetişkin, Bilişsel Davranışçı Terapi ve Cinsel Terapi

Kadıköy Nişantaşı Online

Uzman Psikolog Bilge Dönmez

Uzm. Klinik Psk. & Psikoterapist Bilge Dönmez

Çocuk, EMDR Terapisi, Ergen ve Yetişkin Terapisi

Pendik Kadıköy Online


Psikolog Ece Şakar

Çocuk, Ergen Terapisi, Yetişkin Terapisi

Kadıköy Online

Psikolog Eylem Atlas

Çocuk, Ergen, Yetişkin, Çift ve Aile Terapisi

Pendik Online

Ergoterapist Büşra Efe

Çocuk, Ergen, Yetişkin, Çift ve Aile Terapisi

Pendik Kadıköy Nişantaşı Online

Uzmanlarımız Neden Disiplinler Arası Bir Yaklaşım Benimsiyor?

Asıl alanımız ruh bilimi olsa da insan sağlığına bütüncül yaklaşılması gerektiği bilinciyle hareket ediyoruz.

Aşağıdaki bağlantılardan profillerine ulaşabileceğiniz ekibimiz, ülkemizin en seçkin eğitim ve öğrenim kurumlarında lisans, yükseklisans veya doktora eğitimlerini tamamlamış ve alanda yetkinliğini kanıtlamış psikologlar ve uzmanlardan oluşuyor. Alanda sevilen ve çok yönlü çalışmalarıyla hem doğrudan disiplin, hem de sosyal sorumluluk odaklı çalışmalar yürüten Kurucumuz Fundem Ece, herkesin güvenle ziyaret edeceği bir merkezi, başarılarını paylaştığı bir ekiple kurdu. Süpervizyon eğitimleri, staj programları derken çok geniş bir ekip olduk. Sitemizdeki makaleleri ve bilimsel çalışmaları hazırlayan daha geniş ekip işte bu uzmanların bilgi birikimi ve yönlendirmeleriyle yazılar üretiyor.

Uzman kadromuz psikolojik danışmanlık, kurumsal psikolojik danışmanlık ve anaokulu danışmanlığı hizmetlerini de sunuyor.

Ücretli veya ücretsiz olsun, bir uzmandan psikolojik destek almaya karar vermeden önce psikologların eğitim geçmişlerini ve çalışmalar yaptıkları disiplinleri mutlaka inceleyin.

Dilerseniz psikolog ücretleri için bir ücretsiz ön görüşme yapabilir, psikolog randevu talebi için bizimle doğrudan iletişime geçebilir veya öncesinde psikoloji hakkındaki yazılarımızı okuyabilirsiniz.

Sorumluluk Reddi: Söz konusu bu tür bilgiler Site’de yalnızca bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır ve doktorunuz ya da eczacınızın tavsiyelerinin yerini almaz. Bu bilgiler hiçbir koşulda bir hastalığın veya fiziksel problemin tıbbi tanısını koymak için kullanılmamaktadır site üzerinden durumunuzla ilgili endişelerinizi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Bununla birlikte her durumda doktorunuza ya da eczacınıza başvurmanız gerekir.