Psikoloji Videoları

Dünya Danışmanlık Merkezi Psikoloji

Sitemizdeki makalelerin yanı sıra psikoloji videoları, merak ettiğiniz konuları uzmanlarımızın kısa açıklamalarıyla kavramınızı ve destek almanın ne kadar önemli olduğunu anlamanızı sağlayacak.

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi, mesleğini severek yapan bir ekibin ürünü. Kurucumuz Fundem Ece’nin 321 Medya, TV360, Armut, Setur Marinas, Yataş ve Tezgahçılar gibi birçok marka ve platformla ortak video ve eğitim çalışmaları mevcut.

Sizlerden gelen taleplere de dayalı olarak burada sürekli videolar yayınlıyoruz. Bize İletişim sayfamızdan ulaşarak psikoloji videoları talep ediyorsanız paylaşabilirsiniz.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=eTwwx1DMXgM[/embedyt]

Açelya Akkoyun yeni haftanın ilk gününde Uzman Klinik Psikolog Fundem Ece Erdem‘i konuk etti. Hayatta ve sosyal mecrada çocukları bekleyen tehlikeler tüm yönleriyle ele alındı. Akla Takılanlar hafta içi her gün 360’ta!

Kurucumuz Fundem Ece’nin Soramazsın’ın ilk canlı yayını olarak pandemi dönemine ilişkin açıklamaları
Kurucumuz Fundem Ece’nin Bilginet Akademi’deki Oyun Terapisi Eğitimi tanıtım videosu. Dilerseniz Oyun Terapisi Eğitimi‘ni de inceleyebilirsiniz.
Uzman Klinik Psikolog Fundem Ece’nin Yataş Markası için hazırladığı psikoloji konulu birçok video bulunuyor.
Kurucumuz Fundem Ece, Açelya Akkoyun ile Akla Takılanlar programında Kıskançlık ve Kardeş Kıskançlığı ile ilgili görüşlerini paylaştı.

https://www.youtube.com/watch?v=8jQCbEBwbFQ

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi, doğru psikolog adresi. Psikolog randevu sistemimiz, tek tuşla asistanımıza ulaşmanızı sağlıyor ve sizi 15 dakikalık bir ücretsiz ön görüşme için merkezimize davet ediyoruz. Yukarıdaki linkten Youtube’tan açabilirsiniz

Sorumluluk Reddi: Söz konusu bu tür bilgiler Site’de yalnızca bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır ve doktorunuz ya da eczacınızın tavsiyelerinin yerini almaz. Bu bilgiler hiçbir koşulda bir hastalığın veya fiziksel problemin tıbbi tanısını koymak için kullanılmamaktadır site üzerinden durumunuzla ilgili endişelerinizi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Bununla birlikte her durumda doktorunuza ya da eczacınıza başvurmanız gerekir.