Aile Dizilimi Uzmanı Deniz Öztaş

Online Psikolog Randevu Talebi

Deniz Öztaş Kimdir?

Deniz Öztaş TED Ankara Koleji, ODTÜ Makine ve ODTÜ İşletme Yüksek Lisansı ile 18 senelik eğitim hayatında öğrendiklerini 2006 sonrasında unutma sürecine girip, yeniden öğrenmeyi seçti, yeniden bir yolculuğa başladı. Bir nefeslik mola verilen durakta; Kendini öğrendiklerini uygulama ve paylaşmak amacıyla araştırmaya ve yazmaya başladı… Önce insanoğlunun hayatında önemli bir yeri olan bilinçaltını inceledi. Daha sonra bireylerin de ötesinde onları derinden yönlendiren kolektif bilinçaltına merak sardı… Evrenin çalışma mekanizmasını oluşturan Sistemik Bakış Açısı üzerine araştırmalar yaptı. Bu anlayış, çalışmalarının temelini oluşturmaktadır.

Martı Dergisi’nde Zihince adlı köşesinde bu konu ile 2012’in Ocak ayından itibaren yazılar yazıyor. (http://www.martidergisi.com/author/deniz/)

Kariyerindeki Satış ve Pazarlama dalı olmak üzere insan davranışlarını bu yeni bilimin (NeuroScience) ışında günlük hayatımızdaki etkileri hakkında bir web-sitesi kurdu. Satış ve pazarlamanın yanı sıra Liderlik, Takım Oyunu ve Empati üzerine de eğitimler vermektedir.

2013’den bu yana Kendini Keşfet Atölyesi bünyesinde Neuro Marketing, Zihinsel Verimlilik, Kabile Liderliği ve Neuro Marketing ile Satış eğitimleri vermeye devam ediyor.

2014 yılında Bilgi Üniversitesi İşletme Fakültesinde Öğretim Görevlisi olarak ‘Sales Management’ dersi vermeye başladı.

Satış ve Pazarlama bölümlerinde olmak üzere EPA, Samsung, Anadolu Elektronik, LG ve BenQ firmalarında yaklaşık 20 yıl mesai harcadıktan sonra, bilgi ve deneyimlerini eğitimleri ile paylaşmaya devam ediyor.
2011 yılında tanıştığı Psikolog Bert Hellinger’in çalışması (Family & Organisation Constellations) Aile ve Organizasyon Sistemi Terapisi konusunda eğitimleri Svagito Liebermeister ve Ralph Willmann‘dan aldı. Hem şirketlere hem de bireylere uygulanabilen Aile ve Organizasyon Sisteminin Uygulayıcısı olarak çalışmaya devam ediyor.

En çok film izlemek, yazı yazmak ve kitap okumaktan keyif alan Deniz Öztaş, tüm yazılarını ve filmlerde gördüğü öğretileri kendi bloğunda paylaşıyor: Tuvalet Kağıdına Notlar… 2017 yılında Yoga Journal dergisinde film yorumları üzerine köşe yazarlığı yapmaktadır.

Ve bu keyifli yolculukta, yeni yol arkadaşları ile ilerliyor…

O size hazır… Siz ona hazır mısınız?..

Sertifikaları:

Svagito Osho Family Constellations – Seviye 1 ve Seviye 2
Svagito Osho Family Constellations & Trauma – Seviye 3
Willmann Institute Family & Systemic Constellations (by Bert Hellinger)
Temel Psikoloji Sertifikası – St Clements University
Genel Psikoloji Sertifikası – St Clements University
Kişilik Psikolojisi Sertifikası – St Clements University
Aile Psikolojisi Sertifikası – St Clements University
Evlilik ve Çift Terapisi Eğitimi – St Clements University
Renk Psikolojisi Eğitim Programı – St Clements University
Introduction to Psychology – Toronto University
ICF Onaylı “Ignite Leadership Coaching” Sertifikası – DBE
ICF Onaylı “Koçluk Eğitimi” – İz Koçluk
Duke Üniversitesi – Irrational Behavior (Mantık dışı davranışlarımız)
Faculty of Psychology – Nöroekonomi – Beynimiz nasıl kararlar veriyor?
Personal Branding – University of Virginia
ThetaHealing® Basic DNA
ThetaHealing® Advanced DNA

Sorumluluk Reddi: Söz konusu bu tür bilgiler Site’de yalnızca bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır ve doktorunuz ya da eczacınızın tavsiyelerinin yerini almaz. Bu bilgiler hiçbir koşulda bir hastalığın veya fiziksel problemin tıbbi tanısını koymak için kullanılmamaktadır site üzerinden durumunuzla ilgili endişelerinizi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Bununla birlikte her durumda doktorunuza ya da eczacınıza başvurmanız gerekir.