Pendik Psikolog Hizmeti

Pendik Psikolog Hizmeti İçin Neden Biz?

Pendik psikolog hizmeti için en çok ulaşılan kurumlardan biri Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi. Merkezimiz, psikolog desteği için gerekli farkındalığı oluşturmak adına kurulduğu günden beri faaliyetler gösteriyor. Sosyal sorumluluk projelerinden, ücretsiz okul seminerlerine kadar birçok etkinlik düzenledik veya bunların destekçisi olduk.

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi, Pendik psikolog kadrosuyla, toplumun çekirdeğini oluşturan aile kurumunu teşkil eden bireylere (çocuk, yetişkin, çift ve aile), yaşam serüvenlerinin çeşitli aşamalarındaki sorunları çözmeleri için güçlü bir akademik zeminle destek sunuyor…

Eğer siz de destek almak istiyorsanız yüz yüze veya whatsapp görüntülü konuşma üzerinden ücretsiz 15 dakikalık ön görüşme randevusu alabilirsiniz.

Neden Biz?

Danışan, toplum ve eğitim odaklı çalışmalar yürüten multidisipliner bir merkez olan Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi Uzman Klinik Psikolog/Psikoterapist Fundem Ece tarafından kuruldu.

Danışmanlık ve psikoloji faaliyetlerimizle toplumun çekirdeğini oluşturan çocuk, genç ve yetişkin bireylere, çift ve ailelere destek sunuyoruz.

Randevu talepleriniz için bizimle WhatsApp butonları üzerinden veya doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

👇

Nişantaşı Şubemiz

Pendik Şubemiz

Kadıköy Şubemiz

İstanbul Pendik’te bir psikolog kliniğiyiz. Pendik’in tüm mahallelerinden hızlıca merkezimize gelebilirsiniz.

Ahmet Yesevi, Bahçelievler, Ballıca, Batı, Çamçeşme, Çamlık, Çınardere, Doğu, Dumlupınar, Emirli, Ertuğrulgazi, Esenler, Esenyalı, Fatih, Fevzi Çakmak, Göçbeyli, Güllübağlar, Güzelyalı, Harmandere, Kavakpınar, Kaynarca, Kurna, Kurtdoğmuş, Kurtköy, Orhangazi, Orta Mahalle, Ramazanoğlu, Sanayi, Sapanbağları, Sülüntepe, Şeyhli, Velibaba, Yayalar, Yeni Mahalle, Yenişehir, Yeşilbağlar.

Pendik ve yakın çevresinde yaşayan kişilere psikoterapi, danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Pendik Şubesi Uzmanlarımız

Neler Yapıyoruz?

Pendik psikolog kadromuzla psikolojik destek konusunda hem bireysel, hem de toplumsal düzeyde olumlu bir farkındalık yaratıyoruz. Bu doğrultuda çocuklara, yetişkinlere, çiftlere ve ailelere yönelik koruyucu, önleyici, geliştirici ve eğitici psikolojik danışmanlık ve bilimsel olarak kanıtlanmış ve kabul görmüş yaklaşımlar ve etik kurallar çerçevesinde sağlıyoruz. Ruhsal sorunlara bütünsel bir yaklaşım getirirken gerekli durumlarda psikoloji branşlardan uzmanlar arasında tedavi konusunda iş birliği yapıyoruz. 

Pendik sahilde alanında uzman ekibimizle yüz yüze ve online hizmet sunmak için buradayız.

Pendik Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi olarak şu yaklaşımla hareket ediyoruz:

  • Online ve yüz yüze tüm destek taleplerinde, psikolojik hizmeti alan uzmanı kadromuzla her birey için erişilebilir kılmak
  • Danışanların istek ve ihtiyaçlarını gözetirken içinde yaşadığımız topluma katkı sağlayan seminer, atölye çalışması gibi etkinlikler düzenlemek
  • Mesleğe adım atmaya hazırlanan öğrencilerin akademik içeriklerle sürekli beslenmesine yönelik çalışmalar yürütmek

Pendik Psikolog, Kartal Psikolog, Tuzla Psikolog, Sultanbeyli Psikolog, Kurtköy Psikolog ve Gebze Psikolog kadromuz, merkezi konumumuzda sizlere destek vermeye hazır.

Peki, Pendik psikolog hizmeti kapsamında hangi alanlarda destek sunuyoruz?

  • Çocuk Danışmanlığı ve Psikoterapi
  • Ergen Danışmanlığı ve Psikoterapi
  • Yetişkin Danışmanlığı ve Psikoterapi
  • Çift/Aile Danışmanlığı ve Psikoterapi
  • Konuşma ve Dil Terapisi
  • Ve Kurumsal Danışmanlıktan, Anaokulu Danışmanlığına kadar birçok danışma hizmeti sunuyoruz.

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi, Uzman Klinik Psikolog Fundem Ece’nin girişimleriyle kuruldu ve Pendik’te geniş bir kadroyla psikolojik danışmanlık hizmetleri sunuyor.

Yol Tarifi Al 👇

İletişim

Profesyonel destek için hizmetlerimizi inceleyin. Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi, doğru psikolog adresi. Psikolog randevu talebiniz için tek tuşla asistanımıza ulaşabilirsiniz. Sizi 15 dakikalık bir ücretsiz ön görüşme için merkezimize davet ediyoruz.

Pendik Şubemiz

Sorumluluk Reddi: Söz konusu bu tür bilgiler Site’de yalnızca bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır ve doktorunuz ya da eczacınızın tavsiyelerinin yerini almaz. Bu bilgiler hiçbir koşulda bir hastalığın veya fiziksel problemin tıbbi tanısını koymak için kullanılmamaktadır site üzerinden durumunuzla ilgili endişelerinizi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Bununla birlikte her durumda doktorunuza ya da eczacınıza başvurmanız gerekir.