Şubelerimiz

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi olarak Kadıköy psikolog kadromuz ve Pendik psikolog kadromuzla Anadolu yakası psikolog ve psikolojik danışmanlık taleplerini rahatlıkla karşılayabiliyoruz. Avrupa yakasında ise Nişantaşı psikolog kadromuzla hizmet vermeye başladık.

Pendik sahilde uzun yıllardır hizmet sunan Pendik psikolog adresimizden sonra alanında uzman klinik psikolog ve psikolojik danışman kadromuza yeni merkezimiz Kadıköy Caddebostanda’da ulaşabilirsiniz.

Kadıköy Şubemiz

Kadıköy Şubemiz, Caddebostan Mahallesi Ömer Paşa Caddesi Can Apartmanı içinde konumlanmıştır.


Pendik Şubemiz

Pendik şubemiz sahildeki merkezi konumuyla hızlı ulaşabildiğiniz bir psikoloji merkezi. Yüksek hızlı tren istasyonuna ve Pendik Çarşı’ya 11 dk yürüme mesafesindeyiz. Dileyen danışanlarımız için otopark imkanı sunabiliyoruz.
Ararat Residence Doğu Mah. Aydınlıyolu Cad. A blok No:95A D:1 Pendik/İstanbul


Nişantaşı Şubemiz

Nişantaşı şubemiz Amerikan Hastanesi’nin hemen yanında Teşvikiye Mh. Valikonağı Cd. Sezai Selek Sk., Üçmim Apt. No:9 D:2 adresinde bulunmaktadır. Avrupa yakasında özellikle Şişli, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Taksim gibi merkezlere çok yakındır.


Şubelerimiz nasıl bir psikolog kadrosuyla destek sunuyor?

Uzmanlarımız kendi terapi süreçlerini tamamlamıştır.

Destek alacağınız terapistin kendi kişilik özelliklerini biliyor olması, hayat meselelerini çözümlemiş veya bunların bilincinde olması terapi süreciniz açısından elzemdir. Bundan dolayı, psikologların bağımsız ve kendi görüşlerini dışarıda bırakarak destek sunması terapi süreçlerine bağlıdır. Örneğin, kendi ailesinde ebeveynleri tarafından ihmal edilen bir çocuk psikoloğu, buna benzer bir durumla karşılaştığında daha önce destek almamış olması kişisel duygu ve düşüncelerinin sürece yansımasına neden olacak ve destek alanın sürecini olumsuz etkileyecektir. Psikolog seçimlerimizde bir sorun olsun veya olmasın uzmanlarımızın kendi sürecini belirleyip belirlemediğine bakıyoruz ve meslek etiği gereği terapistlerin kendi terapi sürecinden geçmiş olmasını zorunlu tutuyoruz

Yüksek lisans eğitimi

Ücretsiz destek sunan uzmanlarımız dışında profesyonel her destek talebi için psikoloji mezuniyetini takiben master derecesini tamamlamış isimlerle çalışıyoruz.

Deneyim

Klinik Psikoloji alanının ve psikoterapinin ciddiyetinin farkındayız. Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi, 1000 saat ve üzerinde terapi deneyimi olan uzmanlarla çalışıyor.

Şubelerimiz ile Hizmet Sunduğumuz Bölgeler

Dünya Danışmanlık Merkezi olarak, COVID-19 ile birlikte online psikolog sürecine geçiş yaptık ve danışanlarımıza uzun bir süre boyunca sağlıklarını tehlikeye atmadan destek sunduk.

1 Haziran’dan itibaren başlayan rahatlama döneminde gerekli tüm hijyen ve sağlık önemlerini alarak yüz yüze seans uygulamasına geçtik. Hizmet bölgelerimiz açısından faydalı bir karar verdiğimizi, yüz yüze terapi almak isteyen danışanlarımızın sayısındaki artıştan anladık. Bu süreçte danışanlarımızı, merkezimizde sadece seans süresi boyunca ağırlıyor ve gerekli tüm tedbirleri alıyoruz.

Hizmet bölgeleri danışanlarımızın bizlere en çok ulaştığı bölgeleri ifade etmek ve buradan psikolog desteği için ulaşan bireylere yönelik bir bölüm.

Şubelerimize destek için ulaşan danışanlarımız merkezimize Kadıköy Psikolog, Pendik Psikolog, Kurtköy Psikolog, Tuzla Psikolog, Gebze Psikolog, Kartal Psikolog ve Maltepe Psikolog aramalarıyla ulaşıyor.

Kadıköy ve Anadolu Yakası Psikolog hizmeti için doğru kurum ve uzman kadro sizlere destek için burada.

Nişantaşı Şubemiz ile Avrupa yakasında Bakırköy, Beşiktaş, Beyoğlu, Fatih, Gaziosmanpaşa, Sarıyer, Şişli, Zeytinburnu başta olmak üzere tüm ilçelerde psikolog ve psikolojik danışmanlık taleplerini karşılıyoruz.

Sorumluluk Reddi: Söz konusu bu tür bilgiler Site’de yalnızca bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır ve doktorunuz ya da eczacınızın tavsiyelerinin yerini almaz. Bu bilgiler hiçbir koşulda bir hastalığın veya fiziksel problemin tıbbi tanısını koymak için kullanılmamaktadır site üzerinden durumunuzla ilgili endişelerinizi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Bununla birlikte her durumda doktorunuza ya da eczacınıza başvurmanız gerekir.