Psikofest

Psikoloji Eğitimleri ve Doğa Sporlarını bir araya getiren ilk festival Psikofest Fethiye’de sizi de aramızda görmekten memnuniyet duyarız!
Tarih: 21-24 Eylül 2022
Yer: Fethiye
Ulaşım: Otobüs
*Her eğitim için sertifika verilecektir.
Bilgi almak ve kayıt için: DDM Akademi Koordinatörü Cansu Mürsel
📞0 (533) 267 18 43

0 (533) 267 18 43

Psikofest’e Neden Katılmalısın? 👇

4 GÜNDE YENİLEN!
Drama çalışmaları, Aile dizimi atölyesi, Nefes egzersizleri, Meditasyon, Çamur terapisi, Mindfullness ve daha bir çok sertifikalı eğitimlerimiz sizlerle…
Tekne turu ile koylara açılıyoruz! Doğanın mis gibi havasını içimize çekiyoruz.
Jeep safari, Beach party, köpük partisi ve dahası ile arkamızda tüm yıpranmışlıkları bırakarak yaza veda ediyoruz. Benliğinizi Keşfetme Yolculuğunuzda bize katılmak için Akademi koordinatörümüze
☎️ 0533 267 18 43 ulaşabilirsiniz.
*Kontenjan sınırlı sayıda mevcuttur.

Not: Psikofest Fethiyeden elde edilen gelirin bir kısmı ile Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneğinde bir çocuğumuzun bir yıllık eğitim masrafı üstlenilecektir.

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi olarak doğadayız kulübüyle(@dogadayiz) bu yıl ilkini düzenleyeceğimiz, psikoloji ve ekstrem sporlarını ilk kez bir araya getirdiğimiz festivalimiz ile sizlerle beraberiz. Festival boyunca çeşitli psikolojik çalışmalarımızla beraber benliğimizi yeniden keşfedip rahatlayacak; extreem spor ve sosyal aktivitelerle eğlencenin doruk noktasına varacağız. Etkinliğimiz 21-24  Eylül tarihlerinde Fethiye’de her kesimden ilgi duyan kişi/kişilere açık bir şekilde gerçekleşecektir. Kontenjan 110 kişidir. 3 gün 4 gece sürecek olan festivalimizde görüşmek üzere.

Kayıt Olmak & Detayları Öğrenmek İstiyorum!

Nişantaşı Şubemiz

Pendik Şubemiz

Kadıköy Şubemiz

Sorumluluk Reddi: Söz konusu bu tür bilgiler Site’de yalnızca bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır ve doktorunuz ya da eczacınızın tavsiyelerinin yerini almaz. Bu bilgiler hiçbir koşulda bir hastalığın veya fiziksel problemin tıbbi tanısını koymak için kullanılmamaktadır site üzerinden durumunuzla ilgili endişelerinizi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Bununla birlikte her durumda doktorunuza ya da eczacınıza başvurmanız gerekir.