İstanbul Anadolu Yakası Psikolog önerisi, Dünya Danışmanlık Merkezi terapi hizmeti veren danışmanlık hizmetidir. Merkez, çocuklara, ergenlere, yetişkinlere ve çiftlere hizmet vermektedir. Ayrıca psikolojik değerlendirmeler ve psikolojik danışmalar sunar.

Merkezde çocuk gelişimi, gelişim psikolojisi, bilişsel psikoloji, davranış psikolojisi ve klinik psikoloji gibi çeşitli alanlarda yetkinliğe sahip deneyimli bir psikolog ekibi bulunmaktadır. Ekip, anksiyete bozuklukları, depresyon ve duygudurum bozuklukları, obsesif-kompulsif bozukluk (OKB), travma sonrası stres bozukluğu (PTSD), yeme bozuklukları ve daha fazlası gibi çeşitli alanlarda geniş bir uzmanlığa sahiptir.

Eğer siz de destek almak istiyorsanız yüz yüze veya whatsapp görüntülü konuşma üzerinden ücretsiz 15 dakikalık ön görüşme randevusu alabilirsiniz.

Neden Biz?

Danışan, toplum ve eğitim odaklı çalışmalar yürüten multidisipliner bir merkez olan Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi Uzman Klinik Psikolog/Psikoterapist Fundem Ece tarafından kuruldu.

Danışmanlık ve psikoloji faaliyetlerimizle toplumun çekirdeğini oluşturan çocuk, genç ve yetişkin bireylere, çift ve ailelere destek sunuyoruz.

Randevu talepleriniz için bizimle WhatsApp butonları üzerinden veya doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

👇

Nişantaşı Şubemiz

Pendik Şubemiz

Kadıköy Şubemiz

Dünya Danışmanlık Merkezi, İstanbul Pendik ve Kadıköy’de terapi hizmeti vermektedir. Çeşitli danışanlara kaliteli ruh sağlığı hizmetleri sunmaya kendini adamış köklü bir danışmanlık merkezidir.

Dünya Danışmanlık Merkezi, depresyon, anksiyete, travma ve ilişki sorunları dahil olmak üzere çeşitli konularda danışmanlık seansları sağlayan deneyimli ve nitelikli profesyonellerden oluşan bir ekibe sahiptir. Merkez ayrıca çocuklar, ergenler ve yetişkinler için psikolojik değerlendirmeler sunmaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası Psikolog

Dünya Danışmanlık Merkezi, İstanbul Pendik ve Kadıköy’de terapi hizmeti veren bir danışmanlık merkezidir. Deneyimli bir profesyonel danışman ekibiyle lider bir psikolojik danışmanlık merkezidir.

Dünya Danışmanlık Merkezi, deneyimli profesyonel danışmanlardan oluşan bir ekibe sahip deneyimli bir danışma merkezidir. Dünya Danışmanlık Merkezi’ndeki terapistler, en çok ihtiyacı olan kişiler için İstanbul Pendik ve Kadıköy’de terapi hizmeti vermektedir.

İstanbul Dünya Danışmanlık Merkezi, İstanbul’daki kişilere danışmanlık hizmeti veren bir merkezdir. Anadolu Yakasında bulunurlar.

Anadolu Yakası Psikolog Önerisi

Dünya Danışmanlık Merkezi, İstanbul Pendik ve Kadıköy’de terapi hizmeti veren bir danışmanlık hizmetidir. Merkez, bireysel, çift, aile ve grup terapi seansları dahil olmak üzere çeşitli terapiler sunmaktadır. Hizmetler İngilizce veya Türkçe olarak sunulmaktadır.

Dünya Danışmanlık Merkezi, 10 yılı aşkın süredir bireylere, çiftlere ve ailelere danışmanlık hizmeti vermektedir. Danışmanlarımız psikoloji alanında uzmandır ve çeşitli hizmetler sunar.

Dünya Danışmanlık Merkezi 10 yılı aşkın süredir Türkiye’nin her yerinden insanlara danışmanlık hizmeti vermektedir. İstanbul Pendik, Kadıköy ve Türkiye’nin diğer şehirlerinde online terapi desteği sağlayan geniş bir danışman ve terapist ağımız var.

Dünya Danışmanlık Merkezindeki danışmanların çoğu farklı kültürler, dinler ve dillerle çalışma deneyimine sahiptir. Ayrıca, ikinci dil olarak İngilizce konuşan kişilere de yardım sağlayabilirler.

Nişantaşı Şubemiz

Pendik Şubemiz

Kadıköy Şubemiz

Sorumluluk Reddi: Söz konusu bu tür bilgiler Site’de yalnızca bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır ve doktorunuz ya da eczacınızın tavsiyelerinin yerini almaz. Bu bilgiler hiçbir koşulda bir hastalığın veya fiziksel problemin tıbbi tanısını koymak için kullanılmamaktadır site üzerinden durumunuzla ilgili endişelerinizi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Bununla birlikte her durumda doktorunuza ya da eczacınıza başvurmanız gerekir.