Beşiktaş Psikolog

Dünya Danışma Merkezi, ihtiyacı olan kişilere profesyonel psikolojik hizmetler sunan özel bir danışma merkezidir.

Dünya Danışmanlık Merkezi’nin aşağıdakiler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere geniş bir yelpazede farklı hizmetler sunduğunu belirtmek önemlidir:

– Psikolog Hizmetleri

– Psikolog Danışmanlığı

– Psikolojik Testler ve Değerlendirmeler

– Çocuklar, Ergenler, Yetişkinler, Çiftler ve Aileler için Danışmanlık Hizmetleri

– Psikologlar için Süpervizyon

Eğer siz de destek almak istiyorsanız yüz yüze veya whatsapp görüntülü konuşma üzerinden ücretsiz 15 dakikalık ön görüşme randevusu alabilirsiniz.

Neden Biz?

Danışan, toplum ve eğitim odaklı çalışmalar yürüten multidisipliner bir merkez olan Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi Uzman Klinik Psikolog/Psikoterapist Fundem Ece tarafından kuruldu.

Danışmanlık ve psikoloji faaliyetlerimizle toplumun çekirdeğini oluşturan çocuk, genç ve yetişkin bireylere, çift ve ailelere destek sunuyoruz.

Randevu talepleriniz için bizimle WhatsApp butonları üzerinden veya doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

👇

Nişantaşı Şubemiz

Pendik Şubemiz

Kadıköy Şubemiz

İstanbul Nişantaşı’nda bir psikolog kliniğiyiz. Beşiktaş’ın tüm mahallelerinden hızlıca merkezimize gelebilirsiniz.

Abbasağa, Akat, Arnavutköy, Balmumcu, Bebek, Cihannüma, Dikilitaş, Etiler, Gayrettepe, Konaklar, Kuruçeşme, Kültür, Levazım, Levent, Mecidiye, Muradiye, Nisbetiye, Ortaköy, Sinanpaşa, Türkali, Ulus, Vişnezade, Yıldız.

Beşiktaş psikoloğu, DDM Nişantaşı Şubesinde yerel bir danışma merkezidir. Bölgedeki bireylere ve ailelere psikolojik hizmet vermektedir.

Dünya Danışmanlık Merkezi, İstanbul’un Nişantaşı semtinde, bölgedeki bireylere ve ailelere psikolojik hizmet veren yerel bir danışma merkezidir. Merkez, halen müdürlüğünü de yürüten Uzman Klinik Psikolog/Psikoterapist Fundem Ece tarafından kurulmuştur.

Dünya Danışma Merkezi, halen müdürlüğünü de yürüten Psikolog/Psikoterapist Fundem Ece tarafından kurulmuştur. Merkez, hem zihinsel sağlık sorunları olan hem de otizm spektrum bozukluğu (ASD) veya dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu (DEHB) gibi gelişimsel engelleri olan çocuklara, ergenlere ve yetişkinlere yönelik hizmetler sunmaktadır.

Beşiktaş’ın Bir Numaralı Tercihi Dünya Danışmanlık Merkezi

Beşiktaş psikoloğu toplumumuzdaki en önemli insanlardan biridir. İhtiyacımız olduğunda bize yardım etmek için oradalar. Akıl sağlığımıza yardımcı olabilir ve sahip olabileceğimiz herhangi bir sorun için danışmanlık sağlayabilirler.

Beşiktaş psikolog hizmetlerinin bu kadar önemli olmasının birçok nedeni var. Bunlardan biri, sorunlarımız ve endişelerimiz hakkında konuşacak birine ihtiyacımız olduğunda bize gidebileceğimiz bir yer sağlayabilmeleridir. Diğer bir sebep de, uzun süredir mücadele ettiğimiz herhangi bir zihinsel sağlık sorunu için ihtiyacımız olan yardım ve desteği alabileceğimiz bir yer sağlayabilmeleridir.

Psikologlar hepimiz için önemlidir. Akıl sağlığımızla başa çıkmamıza yardımcı olurlar ve bizi mutlu ederler. Ruh sağlığı konusunda en iyi hizmeti Beşiktaş psikoloğu veriyor.

Dünya Danışma Merkezi, İstanbul’daki en iyi psikologları bulabileceğiniz bir yerdir. Çok çeşitli psikoterapi hizmetleri sunar ve İstanbul’un en iyi psikologlarına sahiptir.

https://dunyadanismanlikmerkezi.com/avrupa-yakasi/

Beşiktaş Online Psikolojik Danışmanlık

Psikologlar ruhsal hastalıkların tedavisinde önemlidir. Psikolog, psikoloji alanında uzmandır ve ruh sağlığı sorunları olan kişilere psikolojik danışmanlık sağlayabilir.

Psikolog, zihinsel sağlık sorunlarınızda size yardımcı olabilecek ve daha iyi olmanız için size terapi sunabilecektir. Ayrıca durumunuzu teşhis edebilecek ve ihtiyaçlarınıza uygun bir tedavi planı sunabileceklerdir.

Türkiye’de psikologlar kanunla düzenlenmediği için insanların iyi bir psikolog bulması zor. Ancak Beşiktaş’ta eğitimleri ve deneyimleri ile yetişmiş çok sayıda psikolog bulunmaktadır.

Dünya Danışma Merkezi, ihtiyacı olan kişilere psikolojik danışmanlık sağlayan çevrimiçi bir danışmanlık hizmetidir. En iyi danışmanlık hizmetini vermek üzere yetiştirilmiş Beşiktaş psikologlarından oluşan bir ekibe sahiptirler.

Bu yazımızda Beşiktaş psikoloğunun öneminden ve terapi ihtiyaçlarınız için neden tercih etmeniz gerektiğinden bahsedeceğiz.

Beşiktaş Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Beşiktaş Psikolojik Danışmanlık Merkezi, psikolojik danışmanlığa ihtiyacı olan kişilere yönelik bir hizmettir. Merkez, dini, etnik kökeni veya cinsiyeti ne olursa olsun tüm insanlara hizmet vermektedir.

Nişantaşı Psikolojik Danışmanlık Merkezi, ihtiyaç sahiplerine psikolojik danışmanlık hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur.

Merkez, milliyeti, ırkı, dini ve cinsiyeti ne olursa olsun herkese açıktır.

Merkezin amacı sadece danışmanlık vermek değil, aynı zamanda eğitim ve bilgi paylaşımı yoluyla ruh sağlığı bilincini geliştirmektir.

Beşiktaş Psikolog Hizmeti için Neden Biz?

Dünya Danışma Merkezi, Beşiktaş’taki insanlara yüksek kalitede hizmet vermektedir. Merkez, danışma, psikoterapi ve psikolojik değerlendirme sunmaktadır. Destekleyici ve saygılı bir ortamda yüksek kaliteli bakım sağlamayı taahhüt eden lisanslı psikologlar tarafından görevlendirilir.

Merkezde depresyon, anksiyete, bağımlılık, aile içi çatışmalar veya yas gibi birçok farklı konuda danışmanlık hizmeti verilmektedir. Ayrıca, öğrenme güçlüğü olan veya evde veya okulda fonksiyonlarını yerine getirme yeteneklerini etkileyen diğer engelleri olan çocuklar ve yetişkinler için psikolojik değerlendirme sunarlar.

Bir psikolog olarak, zorlukların üstesinden gelmene ve hak ettiğin iç huzurunu bulmana yardım etmek için buradayım.

Uzun yıllardır psikologum ve insanlara her türlü konuda yardımcı oldum. Seni ayağa kaldırmak için ne gerektiğini biliyorum ve bunu Beşiktaş psikoloğumla yapabilirim.

Çiftlerle olduğu kadar bireylerle de çalışıyorum, bu yüzden yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bugün benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Beşiktaş Psikolog Talebini Nasıl Karşılıyoruz?

Beşiktaş psikoloğu toplumun çok önemli bir parçasıdır. İnsanlara zihinsel sağlıkları konusunda yardımcı olurlar ve gerektiğinde dinleme kulağı sağlayabilirler.

Dünya Danışma Merkezi, Beşiktaş’taki ilk danışma merkezidir. Merkez, Beşiktaş’taki bireylere, çiftlere, ailelere ve gruplara psikoterapi, psikolojik danışmanlık ve psikolojik hizmetler sunmaktadır.

Beşiktaş psikoloğu toplum için çok önemli bir hizmettir. İhtiyacı olanlara psikolojik yardım sağlar.

Dünya Danışmanlık Merkezi, Beşiktaş’ta ve dünyanın diğer yerlerinde ofisleri bulunan uluslararası bir danışmanlık hizmetidir. Uyrukları, dinleri veya etnik kökenleri ne olursa olsun, ihtiyacı olan tüm insanlara ücretsiz danışmanlık sağlarlar.

Beşiktaş Psikolog Desteği Neden Önemli?

Beşiktaş psikoloğu toplumun önemli bir parçasıdır. İnsanların sorunlarını ve ihtiyaçlarını dinleyen kişilerdir. Akıl sağlığı ve duygusal esenliği ile mücadele eden insanlara psikoterapi ve danışmanlık sunarlar.

Psikolog duygularınızı, düşüncelerinizi, davranışlarınızı, kişisel ilişkilerinizi, aile ilişkilerinizi, iş hayatınızı ve hayatınızın diğer yönlerini anlamanıza yardımcı olacaktır. Bu anlayışla size hayatınızdaki zor zamanları atlatmanıza yardımcı olacak çözümler sunabilirler.

Psikoloji, insan zihnini, ruh sağlığını ve davranışını inceleyen bir bilimdir. Modern dünyada çok büyük öneme sahip akademik bir disiplindir. Beşiktaş psikolog hizmeti, ruhsal rahatsızlıkları ve psikolojik sorunları olan kişilere psikoterapi hizmeti vermektedir.

Psikolog hizmetine duyulan ihtiyaç, istismar, travma, bağımlılık, depresyon veya kaygı gibi birçok faktör tarafından tetiklenebilir. Psikolog ayrıca ilişki sorunları yaşayan veya boşanma veya emeklilik gibi zorlu yaşam değişiklikleriyle baş eden kişilere de yardımcı olabilir.

Beşiktaş Psikolog, İstanbul Beşiktaş’ta bulunan bir psikolog servisidir. Dünya Danışma Merkezi, kişilerin sorunlarını aşmalarına ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için danışmanlık hizmetleri ve psikoterapi sunmaktadır.

Merkezde psikoloji, sosyal hizmet, psikoterapi, ergoterapi ve klinik psikoloji gibi çeşitli alanlarda uzmanlığa sahip profesyonellerden oluşan bir ekibe sahiptir.

Merkezde ayrıca şehir dışında yaşayan veya herhangi bir nedenle merkeze gelemeyen kişiler için online sohbet hizmeti de bulunuyor.

Beşiktaş Psikolog Randevusu İçin Ücretsiz Ön Görüşme

Beşiktaş, İstanbul’un en kalabalık ilçesidir. Aynı zamanda İstanbul’un bir belediyesidir.

Dünya Danışma Merkezi, Beşiktaş’ta psikolog arayan danışanlarına ücretsiz 15 dakikalık ön görüşme sağlıyor. Bu hizmet hafta içi ve hafta sonu 10:00 – 20:30 arasında verilmektedir.

Dünya Danışma Merkezi, Beşiktaş’ta psikolog ve psikoterapist sağlayan profesyonel bir danışma merkezidir.

Dünya Danışma Merkezi, Beşiktaş’ta psikolog ve psikoterapist sağlayan profesyonel bir danışma merkezidir. Terapistlerimizden biriyle randevu almak isteyenler için ücretsiz 15 dakikalık ön görüşme sunuyoruz.

Yol Tarifi Al 👇

Nişantaşı Şubemiz

Sorumluluk Reddi: Söz konusu bu tür bilgiler Site’de yalnızca bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır ve doktorunuz ya da eczacınızın tavsiyelerinin yerini almaz. Bu bilgiler hiçbir koşulda bir hastalığın veya fiziksel problemin tıbbi tanısını koymak için kullanılmamaktadır site üzerinden durumunuzla ilgili endişelerinizi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Bununla birlikte her durumda doktorunuza ya da eczacınıza başvurmanız gerekir.