Pendik Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi

Kurtköy psikolog hizmeti, Kurtköy psikolog randevusu ve psikolog iletişim bilgisi için doğru kurum, Pendik ve Kadıköy’deki iki şubesiyle hizmet sunan Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi!

Kurtköy psikolog dendiğinde insanların aklına etik yaklaşımı ve mahremiyet ilkesi, uzman ekibi ile kurumumuz geliyor. Kurtköy sınırları içinde ikamet eden biriyseniz, Kurtköy psikolog tavsiyesi için doğru kuruma ulaştınız.

Uzman Klinik Psikolog ve Psikoterapist Fundem Ece‘nin kurduğu Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi, Pendik Marina’ya çok yakın konumu sayesinde Kurtköy’deki psikolojik destek taleplerini karşılıyor.

Eğer siz de destek almak istiyorsanız yüz yüze veya whatsapp görüntülü konuşma üzerinden ücretsiz 15 dakikalık ön görüşme randevusu alabilirsiniz.

Neden Biz?

Danışan, toplum ve eğitim odaklı çalışmalar yürüten multidisipliner bir merkez olan Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi Uzman Klinik Psikolog/Psikoterapist Fundem Ece tarafından kuruldu.

Danışmanlık ve psikoloji faaliyetlerimizle toplumun çekirdeğini oluşturan çocuk, genç ve yetişkin bireylere, çift ve ailelere destek sunuyoruz.

Randevu talepleriniz için bizimle WhatsApp butonları üzerinden veya doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

👇

Nişantaşı Şubemiz

Pendik Şubemiz

Kadıköy Şubemiz

Kurtköy Psikolog Hizmeti için Neden Biz?

İstanbul’a benzeyen tüm metropollerde coğrafi, toplumsal ve kültürel dönüşümler beraberinde bazı zorlukları getiriyor. İnsan sayısı ve artan şehirleşmeyle birlikte Kurtköy gibi bölgelerde yaşayan insanların yaşantılarının daha karmaşık ve yorucu hale geliyor.

Doğal yaşam bölgelerinden uzaklaşan ve iş, ev, aile, çocuk, sosyal çevre gibi farklı ilişki ağlarını yöneten bireyler bazen yorgunluk ve tükenmişlik yaşabiliyor. Bu tükenmiş duygusu bireyin içinde yaşadığı ortam ve şartlara bağlı olarak yalnızlıkdepresyon ve panik bozukluk olarak dışa vuruluyor.

İşte negatif belirtilerle mücadele etmekte çalışan bireylerin harekete geçip bir uzman psikolog yardımına başvurması ve psikolojik destek alması bu ilişki ve süreçlerin daha kolay yönetilmesini sağlıyor.

Psikolojik destek almak için bizi aramış olan bireyler, bu konudaki çekincelerini büyük ölçüde gidermiş ve kendi ruh sağlığına yatırım yapmanın önemini bilen bireyler oluyor. Ancak sitemizi ziyaret eden ziyaretçilere toplumsal önyargıları aşıp neden destek almak gerektiğine dair bilgilendirici makalelerimizi sunuyoruz.

Kurtköy Psikolog Talebini Nasıl Karşılıyoruz?

Pendik Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi olarak, tüm psikolojik destek taleplerinde Kurtköy bölgesine de hizmet veren kadromuzla destek sunuyoruz.

Kurtköy psikolog desteği için bize iletişim formumuz üzerinden ya da aşağıda gördüğünüz Pendik Psikolog Whatsapp Butonu ile ulaşabilirsiniz.

Kadromuzun uzmanlık alanları arasında çocuk, ergen, yetişkin psikologu, online terapi, cinsel terapi, çift terapisi, ilişki danışmanlığı bulunuyor.

Aile psikoloğu, pedagog, kekemelik, dil ve konuşma terapisi hizmetlerimiz mevcut.

Çocuklarda uyku sorunu, bunalım, depresyon, madde bağımlılığı, travma, fobi, sigara bağımlılığı, öfke kontrolü, sosyal fobi ve obezite sorunlara da eğiliyoruz.

Dikkat eksikliği, takıntı, obsesif kompulsif bozukluk, OKB, hipnoz, NLP, bipolar bozukluk, borderline, yeme bozuklukları, sınav kaygısı, kardeş kıskançlığı ise diğer uzmanlık alanlarımızın arasında.

Toplu ulaşım ile ulaşmanız durumunda hızlı tren istasyonuna yakın bir konumdayız. Kurtköy bölgesinden şahsi aracanızla ulaşmanız durumunda otopark imkanı sunabiliyoruz.

Kurtköy Psikolog Hizmeti

Kurtköy Psikolog Randevusu İçin Ücretsiz Ön Görüşme

Birçok danışanın tercih ettiği merkezimiz ücretsiz ön görüşme ile ihtiyaçlarınızın tespit edilmesini sağlar, randevu sıklığını beklentilerinizi dikkate alarak oluşturur ve sürecinizi düzenli olarak takip eder.

İstanbul’un Pendik İlçesindeki Doğu Mahallesi, Kaynarca, Esenyalı Yayalar, Yenişehir Mahallesi gibi birçok bölgeden danışanımıza hizmet sunuyoruz.

Hizmet sektörünün gösterdiği gelişmeyle daha nüfuslu bir semt haline gelen Kurtköy’de psikolog, pedagog ve diğer destek talepleri için faaliyet gösteriyoruz. Kurtköy bölgesine hizmet sunan uzman kadromuz için Uzmanlar bölümünü inceleyebilirsiniz.

Kurtköy çocuk psikologu, Kurtköy ergen psikologu, Kurtköy çift terapisi, Kurtköy cinsel terapi, Kurtköy psikolog gibi talepleriniz için buradayız.

Dünya Danışmanlık Merkezi olarak bilimsel ve akademik çalışmalara önem veriyoruz; bilgi sahibi olmak isteyen okuyuculara kar amacı gütmeden yazılar sunuyoruz. Makaleler bölümümüzü mutlaka inceleyin.

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi, doğru psikolog adresi. Psikolog randevu sistemimiz, tek tuşla asistanımıza ulaşmanızı sağlıyor ve sizi 15 dakikalık bir ücretsiz ön görüşme için merkezimize davet ediyoruz.

Kurtköy Psikolog Desteği Neden Önemli?

İstanbul gibi büyük şehirlerde insan nüfusundaki büyük artış şehir hayatını daha sofistike bir hale getiriyor. Bu yüzden toplum yapısını şekillendirirken girift ilişkilerin oluşması da kaçınılmaz hale geliyor.

İş seyahatleri, bireysel ilişkiler, karşı cinsle ilişkiler, aile ilişkileri gibi birçok faktörü yöneten birey, doğal olarak bazı sıkıntılardan muzdarip olabiliyor.

Bu sıkıntıların özellikle Kurtköy gibi beyaz yakalı çalışan sayısının çok yüksek düzeylere ulaştığı bölgeler için daha da belirginleştiğini görebiliyoruz.

Siz de hayatınızda herhangi bir sebeple bir memnuniyetsizlik, tatminsizlik ve çözümsüzlük duygusunun egemen olduğunu hissediyorsanız bir uzman desteği almak isteyebilirsiniz.

Psikolojik danışmanlık veya terapi için depresyon ve panik bozukluk gibi ruhsal sorunlara geçiş yapmadan en azından desteğe ihtiyacınız olup olmadığını anlamak için bir psikoloğa ulaşabilirsiniz.

Hangi Sorunların Üzerine Eğiliyoruz?

Pendik Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi olarak, tüm Kurtköy psikolog ve terapi talepleriniz için bu bölgeye hizmet veren uzman psikolog kadromuzla yanınızdayız. Danışanlarımız Kurtköy psikolog kadromuza çocuk psikoloğu, ergen psikoloğu, yetişkin psikoloğu, bireysel terapi, aile psikoloğu araması yaparak ulaşıyor.

Bağlantılı olarak online terapi, cinsel terapi, çift terapisi, ilişki danışmanlığı, konuşma terapisi hizmetleri sunuyoruz.

Danışanlarımız bunalım, depresyon, madde bağımlılığı, travma, fobi, sigara bağımlılığı, öfke kontrolü, sosyal fobi gibi sorunlarla başvurabiliyor. Yine obezite, dikkat eksikliği, takıntı, obsesif kompulsif bozukluk, yeme bozuklukları, sınav kaygısı, kardeş kıskançlığı diğer sorunlar. Bu konularla ilgili destek almadan önce Makaleler bölümümüzü mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Yol Tarifi Al 👇

İletişim

Profesyonel destek için hizmetlerimizi inceleyin. Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi, doğru psikolog adresi. Psikolog randevu talebiniz için tek tuşla asistanımıza ulaşabilirsiniz. Sizi 15 dakikalık bir ücretsiz ön görüşme için merkezimize davet ediyoruz.

Pendik Şubemiz

Sorumluluk Reddi: Söz konusu bu tür bilgiler Site’de yalnızca bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır ve doktorunuz ya da eczacınızın tavsiyelerinin yerini almaz. Bu bilgiler hiçbir koşulda bir hastalığın veya fiziksel problemin tıbbi tanısını koymak için kullanılmamaktadır site üzerinden durumunuzla ilgili endişelerinizi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Bununla birlikte her durumda doktorunuza ya da eczacınıza başvurmanız gerekir.