Pendik Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi

Tuzla Psikolog Hizmeti

Tuzla psikolog adresi, Tuzlapsikolog randevusu ve Tuzla psikolog iletişim için doğru kurum Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi.

Tuzla psikolog hizmeti, Tuzla sınırları içinde yaşıyor ve aşağıda paylaştığımız konularla destek arayışı içindeyseniz Merkezimizin sunduğu hizmetlerden biri. Tuzla’da psikolog arayışındaki danışanlarımız, etik yaklaşımı ve uzman ekibiyle hizmet veren kurumumuzu tercih ediyor…

İstanbul Pendik’te bir psikolog kliniğiyiz. Tuzla’ın tüm mahallelerinden hızlıca merkezimize gelebilirsiniz.
Tuzla ve yakın çevresinde yaşayan kişilere psikoterapi, danışmanlık ve psikiyatri hizmetleri sunmaktayız.

Akfırat, Anadolu, Aydınlı, Aydıntepe, Cami, Evliya çelebi, Fatih, İçmeler, İstasyon, Mescit, Mimar sinan, Orhanlı, Orta, Postane, Şifa, Tepeören, Yayla

İstanbul’un Tuzla ilçesinde birçok danışanımıza hizmet sunuyoruz. Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi olarak, sanayi ve hizmet sektörüyle öne çıkan ve büyük bir nüfusa sahip Tuzla’da ikamet eden danışanlarımızın psikolog, pedagog ve diğer destek taleplerini 2017’den beri karşılıyoruz. Tuzla bölgesine hizmet sunan uzman kadromuz için Uzmanlar bölümünü inceleyebilirsiniz.

Uzman Klinik Psikolog Fundem Ece ve uzman ekibimiz Pendik Marina’ya çok yakın konumumuz sayesinde Tuzla’daki psikolojik destek taleplerini de karşılıyor.

Tuzla Psikolog Adresi için Doğru Kurum

Tuzla psikolog kadromuz online terapi, bireysel terapi, cinsel terapi, çift terapisi, ilişki danışmanlığı, aile psikoloğu, pedagog, kekemelik, dil ve konuşma terapisi alanlarında yetkinlik sahibi. Yine uyku sorunu, bunalım, depresyon, madde bağımlılığı, travma, fobi, sigara bağımlılığı, öfke kontrolü, sosyal fobi ve obezite gibi sorunlarda da destek sunuyoruz. Aynı şekilde, Tuzla çocuk psikologu, ergen psikologu, çift terapisi, cinsel terapi, psikiyatri, psikolojik destek gibi talepleriniz için buradayız.

Pendik Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi online ve yüz yüze psikolojik destek taleplerinde Tuzla psikolog kadromuzla destek sunuyor. Psikolog desteği için bize iletişim sayfamız üzerinden veya WhatsApp butonunu tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Akademik kaynaklar

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi akademik çalışmaları da önemsiyoruz. Staj imkanı sunduğumuz öğrencilerle oluşturduğumuz yazılar akademik kaynaklardan besleniyor; bilgilenmek isteyen okuyuculara disipline dair bu yazıları ücretsiz olarak sağlıyoruz. Bu yazılara Makaleler bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

Danışanlarının pozitif değerlendirdiği Dünya Danışmanlık Merkezi olarak ücretsiz ön görüşme ile ihtiyaçlarınızın tespit ederken danışman sürecinizi düzenli olarak takip eder. Bu bölgede bölgesinde ikamet edip kurumumuzdan destek alan danışanlarımızın görüşleri bizler için değerli. Mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Toplu ulaşım tercih edildiğinde hızlı tren istasyonuna yürüme mesafesindeyiz. Tuzla bölgesinden araçla gelinmesi durumunda ise otopark imkanı sağlıyoruz.

Her zaman söylediğimiz gibi, kendinize yönelik en büyük yatırımlarınızdan biri, terapi sürecine adım atmaktır. Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi, doğru psikolog adresi. Psikolog randevu sistemimiz, tek tuşla asistanımıza ulaşmanızı sağlıyor ve sizi 15 dakikalık bir ücretsiz ön görüşme için merkezimize davet ediyoruz.