Pendik Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi

Tuzla Psikolog Hizmeti

Tuzla psikolog adresi, Tuzlapsikolog randevusu ve Tuzla psikolog iletişim için doğru kurum Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi.

Tuzla psikolog hizmeti, Tuzla sınırları içinde yaşıyor ve aşağıda paylaştığımız konularla destek arayışı içindeyseniz Merkezimizin sunduğu hizmetlerden biri. Tuzla’da psikolog arayışındaki danışanlarımız, etik yaklaşımı ve uzman ekibiyle hizmet veren kurumumuzu tercih ediyor…

İstanbul Pendik’te bir psikolog kliniğiyiz. Tuzla’ın tüm mahallelerinden hızlıca merkezimize gelebilirsiniz.
Tuzla ve yakın çevresinde yaşayan kişilere psikoterapi, danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Akfırat, Anadolu, Aydınlı, Aydıntepe, Cami, Evliya çelebi, Fatih, İçmeler, İstasyon, Mescit, Mimar sinan, Orhanlı, Orta, Postane, Şifa, Tepeören, Yayla.

Eğer siz de destek almak istiyorsanız yüz yüze veya whatsapp görüntülü konuşma üzerinden ücretsiz 15 dakikalık ön görüşme randevusu alabilirsiniz.

Neden Biz?

Danışan, toplum ve eğitim odaklı çalışmalar yürüten multidisipliner bir merkez olan Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi Uzman Klinik Psikolog/Psikoterapist Fundem Ece tarafından kuruldu.

Danışmanlık ve psikoloji faaliyetlerimizle toplumun çekirdeğini oluşturan çocuk, genç ve yetişkin bireylere, çift ve ailelere destek sunuyoruz.

Randevu talepleriniz için bizimle WhatsApp butonları üzerinden veya doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

👇

Nişantaşı Şubemiz

Pendik Şubemiz

Kadıköy Şubemiz

İstanbul’un Tuzla ilçesinde birçok danışanımıza hizmet sunuyoruz. Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi olarak, sanayi ve hizmet sektörüyle öne çıkan ve büyük bir nüfusa sahip Tuzla’da ikamet eden danışanlarımızın psikolog, pedagog ve diğer destek taleplerini 2017’den beri karşılıyoruz. Tuzla bölgesine hizmet sunan uzman kadromuz için Uzmanlar bölümünü inceleyebilirsiniz.

Uzman Klinik Psikolog Fundem Ece ve uzman ekibimiz Pendik Marina’ya çok yakın konumumuz sayesinde Tuzla’daki psikolojik destek taleplerini de karşılıyor.

Tuzla Psikolog Tavsiyesi ve Hizmetlerimiz

Uzman psikologlardan destek alırken önemli noktalardan biri danışacağınız psikoloğun eğitim geçmişi ve uyguladığı terapi yöntemleridir. Bu yüzden terapi almaya karar vermeden önce psikoloğun eğitim geçmişinin araştırılması önemlidir. 2017 yılından bugüne Uzman Klinik Psikolog Fundem Ece ve alanında yetkin psikolog kadrosu ile Tuzla psikolog tavsiyeleri arasında merkezimiz öne çıkmaktadır.

Dünya Danışmanlık Merkezi olarak çocuk psikoloğu, ergen psikoloğu, yetişkin psikoloğu, cinsel terapi alanlarında Tuzla psikolog tavsiyesi isteyen danışanlarımıza yardımcı oluyoruz. Ayrıca uyku problemleri, depresyon ve bunalım, bağımlılıklar, öfke sorunları; dil ve konuşma terapisi ile kekemelik ve diyetisyen desteği ile anoreksiya ve obezite gibi konularda da destek sağlanmaktadır.

Bireysel terapi hizmetinin yanı sıra toplumsal ihtiyaçlara yönelik seminerler ve atölye çalışmaları tertip ediyoruz. Bununla beraber kurumumuz sosyal sorumluluk projeleri ile toplumsal destek sağlamakta,  okullarda ücretsiz seminer hizmetleri vermekte ve bunların destekçisi olmaktadır.

Tuzla Psikolog Tavsiyesi
Tuzla Psikolog Tavsiyesi

Tuzla Psikolog Adresi için Doğru Kurum

Tuzla psikolog kadromuz online terapi, bireysel terapi, cinsel terapi, çift terapisi, ilişki danışmanlığı, aile psikoloğu, pedagog, kekemelik, dil ve konuşma terapisi alanlarında yetkinlik sahibi. Yine uyku sorunu, bunalım, depresyon, madde bağımlılığı, travma, fobi, sigara bağımlılığı, öfke kontrolü, sosyal fobi ve obezite gibi sorunlarda da destek sunuyoruz. Aynı şekilde, Tuzla çocuk psikologu, ergen psikologu, çift terapisi, cinsel terapi, psikolojik destek gibi talepleriniz için buradayız.

Pendik Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi online ve yüz yüze psikolojik destek taleplerinde Tuzla psikolog kadromuzla destek sunuyor. Psikolog desteği için bize iletişim sayfamız üzerinden veya WhatsApp butonunu tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Akademik kaynaklar

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi akademik çalışmaları da önemsiyoruz. Staj imkanı sunduğumuz öğrencilerle oluşturduğumuz yazılar akademik kaynaklardan besleniyor; bilgilenmek isteyen okuyuculara disipline dair bu yazıları ücretsiz olarak sağlıyoruz. Bu yazılara Makaleler bölümümüzden ulaşabilirsiniz.

Danışanlarının pozitif değerlendirdiği Dünya Danışmanlık Merkezi olarak ücretsiz ön görüşme ile ihtiyaçlarınızın tespit ederken danışman sürecinizi düzenli olarak takip eder. Bu bölgede bölgesinde ikamet edip kurumumuzdan destek alan danışanlarımızın görüşleri bizler için değerli. Mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Toplu ulaşım tercih edildiğinde hızlı tren istasyonuna yürüme mesafesindeyiz. Tuzla bölgesinden araçla gelinmesi durumunda ise otopark imkanı sağlıyoruz.

Her zaman söylediğimiz gibi, kendinize yönelik en büyük yatırımlarınızdan biri, terapi sürecine adım atmaktır. Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi, doğru psikolog adresi. Psikolog randevu sistemimiz, tek tuşla asistanımıza ulaşmanızı sağlıyor ve sizi 15 dakikalık bir ücretsiz ön görüşme için merkezimize davet ediyoruz.

Yol Tarifi Al 👇

İletişim

Profesyonel destek için hizmetlerimizi inceleyin. Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi, doğru psikolog adresi. Psikolog randevu talebiniz için tek tuşla asistanımıza ulaşabilirsiniz. Sizi 15 dakikalık bir ücretsiz ön görüşme için merkezimize davet ediyoruz.

Pendik Şubemiz

Sorumluluk Reddi: Söz konusu bu tür bilgiler Site’de yalnızca bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır ve doktorunuz ya da eczacınızın tavsiyelerinin yerini almaz. Bu bilgiler hiçbir koşulda bir hastalığın veya fiziksel problemin tıbbi tanısını koymak için kullanılmamaktadır site üzerinden durumunuzla ilgili endişelerinizi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Bununla birlikte her durumda doktorunuza ya da eczacınıza başvurmanız gerekir.