Gebze Psikolog Hizmeti

Gebze’deyseniz ve Psikolojik destek arayışındaysanız doğru merkeze ulaştınız demektir! 

Danışmanlık merkezimizdeki uzman psikologlar, klinik psikologlar, psikiyatrlar ve pedagoglar Gebze psikolog aramanızda ulaşacağınız en yetkin kadrolardan biri.

Neden Biz?

Danışan, toplum ve eğitim odaklı çalışmalar yürüten multidisipliner bir merkez olan Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi Uzman Klinik Psikolog/Psikoterapist Fundem Ece tarafından kuruldu.

Danışmanlık ve psikoloji faaliyetlerimizle toplumun çekirdeğini oluşturan çocuk, genç ve yetişkin bireylere, çift ve ailelere destek sunuyoruz.

Randevu talepleriniz için bizimle WhatsApp butonları üzerinden veya doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

👇

Nişantaşı Şubemiz

Pendik Şubemiz

Kadıköy Şubemiz

İstanbul Pendik’te bir psikolog kliniğiyiz Gebze’nin tüm mahallelerinden hızlıca merkezimize gelebilirsiniz.

Adem yavuz, Ahatlı, Arapçeşme, Balçık, Barış, Beylikbağı, Cumaköy, Cumhuriyet, Denizli, Duraklı, Elbizli, Eskihisar, Gaziler, Güzeller, Hacıhalil, Hatipler, Hürriyet, İnönü, İstasyon, Kadıllı, Kargalı, Kirazpınar, Köşklü çeşme, Mevlana, Mimar sinan, Mollafenari, Muallimköy, Mudarlı, Mustafapaşa, Osman yılmaz, Ovacık, Pelitli, Sultan orhan, Tatlıkuyu, Tavşanlı, Tepemanayır, Ulus, Yağcılar, Yavuz selim, Yenikent
Powered by WordArt.com

Gebze ve Gebze’de Psikolojik Destek

Gebze, Marmara bölgesinde bulunan, Kocaeli’ne bağlı fakat İstanbul ile bağını hiç koparmayan bir şehirdir. Aynı zamanda Marmara bölgesinin en büyük sanayi kentidir. Gebze’nin nüfusu yaklaşık 400.000 kişi civarındadır. Gebze sanayi kenti olduğundan dolayı burada yaşayan insanların hayatları da sanayiye bağlı olarak zorlaşıyor. Daha karışık ve sanayi kenti yaşayanlarını daha fazla yoruyor. Bu sebepten dolayı, kendinizi kaybolmuş hissederseniz ya da şehrin tüm kargaşasında desteğe ihtiyacınızın olduğunu düşünürseniz Psikolojik bir destek almak size çok iyi gelecektir. 

Neden Terapi Desteği

Özellikle Gebze gibi nispeten daha hava kirliliği olan şehirlerde günlük hayatın yoruculuğu ikiye katlanıyor. Şehirdeki sanayileşme insanları kendi hayatlarından koparıp sadece iş ve sanayi odaklı bir hayat sürmek insanı depresyona, yalnız kalmışlığa, dışlanmışlığa, hayat amacını kaybetmesine yol açabilir. Bu duygu değişimleri ve bozuklukları daha ciddi sorunlara yol açmadan destek almak en uygun olanı olacaktır. 

Bu noktada, Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi olarak, Gebze’den de pek çok danışan kabul edip, uzman kadromuzla en iyi desteği sunmaya çalışıyoruz. Terapi ve destek için bizi arıyorsanız, Gebze’den de tıpkı İstanbul’daymışsınız gibi bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. Tüm çekincelerinizi geride bırakıp, sıkıntılarınızı bilimsel destek sunan uzmanlarımızla paylaşmanızın tam zamanı.

Gebze Psikolog Randevu Talebi İçin Neden Biz? 

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi yılların psikolojik destek deneyimini binlerce danışanla teyit eden ve Kadıköy’deki merkeziyle şubleşmeyi başarmış bir merkez.

Gebze’deyseniz ve psikolog arayışı içerisindeyseniz Pendik’teki danışmanlık merkezimize Gebze’den de ulaşmanız çok kolay. Dilerseniz diğer yetkin uzmanlarımızı ve çalışmalar yaptıkları alanları da inceleyebilirsiniz. Pendik psikolog randevu talebinizle ulaşacağınız merkezimiz Pendik Marina’ya çok yakın, Marmara Çay Bahçesi’nin hemen karşısında.

Yol Tarifi Al 👇

İletişim

Profesyonel destek için hizmetlerimizi inceleyin. Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi, doğru psikolog adresi. Psikolog randevu talebiniz için tek tuşla asistanımıza ulaşabilirsiniz. Sizi 15 dakikalık bir ücretsiz ön görüşme için merkezimize davet ediyoruz.

Pendik Şubemiz

Sorumluluk Reddi: Söz konusu bu tür bilgiler Site’de yalnızca bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır ve doktorunuz ya da eczacınızın tavsiyelerinin yerini almaz. Bu bilgiler hiçbir koşulda bir hastalığın veya fiziksel problemin tıbbi tanısını koymak için kullanılmamaktadır site üzerinden durumunuzla ilgili endişelerinizi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Bununla birlikte her durumda doktorunuza ya da eczacınıza başvurmanız gerekir.