Koşuyolu Psikolog Hizmeti

Koşuyolu psikolog ihtiyacı içerisindeyseniz Kadıköy şubesiyle size yakın bir konumda bulunan Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi tüm psikolojik destek ihtiyaçlarınız için burada

Koşuyolu, İstanbul’un Anadolu Yakası’nda, nüfusu 7.839 kişiyi barındıran ve Kadıköy‘e bağlı semtlerden biridir. Koşuyolu’nun en çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri iş merkezlerinin yanı sıra merkezi konumu restaurant, kafe gibi işletmelerle sosyal hayata katkı sunmasıdır.

Bunun dışında, kültürel ve sosyal yaşamın zengin olduğu Koşuyolu’nda 1950’lerden bu yana Türk mimarisi de müstakil ev ve konutlar aracılığıyla açıkca görülmektedir.

Koşuyolu’na yakın bir konumdaysanız sizin için psikolojik yardım almak hiçte zorlayıcı olmayacaktır. Merkezimizin Caddebostan şubesinin konumu Koşuyolu’na yakın bir mesafede yer almaktadır. Merkezimizde, alanında uzman birçok psikolog, psikiyatr ve pedagoglar sizlere yardımcı olabilmek için bekliyorlar!

Neden Biz?

Danışan, toplum ve eğitim odaklı çalışmalar yürüten multidisipliner bir merkez olan Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi Uzman Klinik Psikolog/Psikoterapist Fundem Ece tarafından kuruldu.

Danışmanlık ve psikoloji faaliyetlerimizle toplumun çekirdeğini oluşturan çocuk, genç ve yetişkin bireylere, çift ve ailelere destek sunuyoruz.

Randevu talepleriniz için bizimle WhatsApp butonları üzerinden veya doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

👇

Nişantaşı Şubemiz

Pendik Şubemiz

Kadıköy Şubemiz

Sizlere yönelik özgün seanslar ve terapiler ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz, merkezimize uğrayabilirsiniz.

Psikolojik Desteğin Önemi Nedir?

İstanbul’un diğer semtleri gibi Koşuyolu da 19.yy sonrası şehirleşme sürecine girmiştir. Şehirleşme sadece konut sayısını değil aynı zamanda insanların ihtiyacına yönelik kafe, restoran, butik ve mağaza gibi yerleşkelerinde yoğunluğunu da etkilemiştir.

Semtin bu denli canlanması da trafik, kalabalık ve beraberinde gelen doğa kirliliklerini de ortaya çıkarmıştır. Aynı zamanda günümüz metropolitan şehirlerde hayatın hızlı akması, yetişmeniz gereken toplantılar, ilgilenmeniz gereken bir çevreniz ve daha bahsedilebilecek bir çok sorumluluğunuz olabilir. Bu bağlamda kendinize bir alan yaratmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Bunun yanı sıra sorumluluklarınızı karşılarken iletişim kurmaktan uzaklaşabilirsiniz ya da sahip olduğunuz roller çakışabilir.

Bu sebeple kendinize bir konfor alanı yaratmak ve yaşadığınız sorunları analiz etmek sizler için doğru olacaktır. Hayatınızın akışına farklı bir çerçeveden bakmak büyük önem teşkil edecektir. Merkezimizde bulunan klinik psikologlarımız, psikiyatr ve pedagoglarımız tam da bu süreçte size eşlik edecek ve sorunlarınızı çözmenize, kendinizi ve karşınızdakileri daha iyi anlamanıza yardımcı olacaklardır

Koşuyolu Psikolog Randevusu için Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Merkezimiz Uzman Psikolog Fundem Ece Kaykaç’ın önderliğinde kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana merkezimiz binlerce danışanı ağırlamakla kalmamış aynı zamanda danışanlara birçok seminer ve işbirlikleriyle eğitimler sunmuştur. Merkezimiz bu hizmetiyle birlikte sizlere sadece sorunlarınıza yönelik çözümler değil farklı alanlarda da bilgi sahibi olarak hayatınıza daha farklı bakmanıza da olanak sunmuştur.

Merkezimizde alan yetkinliği olan geniş bir kadro çocuk psikoloğu, ergen psikoloğu ve yetişkin psikoloğu olarak hizmet sunuyor. Bunun yanı sıra bireysel desteğin yanında çift ve ail alanında çalışan uzmanlarımız da hizmet için burada. Hayatınızda karşılaştığınız sorunları sistemli bir şekilde gözlemleyip analiz eden bir uzman bu zorluklarla baş etmenizde fark yaratacaktır. Merkezimizde yer alan tüm uzman psikologlar, pedagog ve psikiyatrlar etik kurallara özen gösterirler. Kendi süreçlerinden de geçmiş uzmanlarımız gizlilik ilkesine bağlıdır.

Online veya yüzyüze terapi desteği için merkezimize uğrayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kadıköy Şubemiz

Sorumluluk Reddi: Söz konusu bu tür bilgiler Site’de yalnızca bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır ve doktorunuz ya da eczacınızın tavsiyelerinin yerini almaz. Bu bilgiler hiçbir koşulda bir hastalığın veya fiziksel problemin tıbbi tanısını koymak için kullanılmamaktadır site üzerinden durumunuzla ilgili endişelerinizi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Bununla birlikte her durumda doktorunuza ya da eczacınıza başvurmanız gerekir.