Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi Bostancı Psikolog

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi olarak Bostancı Psikolog talebini karşılayacağımız yeni şubemizle hizmetinizdeyiz. Fenerbahçe’de bulunan danışmanlık ve psikoloji merkezimiz Bostancı psikolog adresi için faydalı çünkü çok yakın konumuyla pratik bir erişim sunuyor.

Uzman psikologlar, klinik psikologlar, psikiyatrlar ve pedagoglar tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır.

Bostancı Psikolog Hizmeti

İstanbul Anadolu Yaka’sının gözde semtlerinden olan Bostancı Mahallesi, Caddebostan, Bağdat Caddesi, CKM (Caddebostan Kültür Merkezi) gibi önemli yerlere yakın bir konuma sahip. “Osmanlı İmparatorluğu döneminde, Bostancı’dan Göztepe‘ye kadar bulunan bölge tarla ve ağaçlarla dolu olduğundan, Yeniçeri asker kaçakları ve diğer suçluların saklanma yeriymiş. Bölge, bu sebepten dolayı “Cadı Bostanı” olarak adlandırılmış. Yeniçeri Ocağı’nın 1826’da kaldırılmasından sonra buradaki bostanların da kaldırılmasına karar verilmiş.  Ve daha sonra bölgenin adı “Caddebostan” olarak değişmiş.’’ Fenerbahçe Mahallesi, Hasan Ali Yücel Sokak üzerinde bulunan merkezimize Göztepe veya Feneryolu istasyonlarından yürüyerek ulaşabilirsiniz.

İstanbul Psikolog Kadıköy’de bir psikolog kliniğiyiz. Bostancı’nin tüm mahallelerinden hızlıca merkezimize gelebilirsiniz. Bostancı ve yakın çevresinde yaşayan kişilere psikoterapi, danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Ahmet Cevdet Paşa Akasya Akasyalı Ardınç Armağan Bahçelerarası Balçiçeği Balıkçı Balkan Bostan Bostan Tariki Bostan Tüccarı Bostancı Cami Bostaniçi Bostanlararası Camevler Çağdaş Çınarlı Dar Yol Dülbentçi Emanet Esenlik Çk. Gümüşçü Hatboyu Çk. Hatboyu Havacı Binbaşı Mehmet Hazan Hisar İpekçi İskele Kahraman Kanarya Kasadar Kaynak Kitapçı Mehmet Süleyman Konak Korupark Koy Yolu Kuru Kuyu Kurukaya Küçük Yol Levent Mehmet Akif Ersoy Meliha Menekşe Mersin Mimoza Mine Miralay Tevfik Bey Mor Salkım Muhtar Halil Coşkun Namık Kemal Oramiral Celal Eyicioğlu Ortayol Öztürk Palmiye Papatya Reyhan Sucukçu Musa Şengül Tan Tariki Has Taşlı Çeşme Teyyareci Resmi Toprak Yol Turab Turşucudere Tünel Girişi Ulus Yağmur Yakamoz Yalı Yolu Yaş Yazıcı Yazmacı Tahir Yeni Gelin Yeni Yol Yeşim Zambak.

Eğer siz de destek almak istiyorsanız yüz yüze veya whatsapp görüntülü konuşma üzerinden ücretsiz 15 dakikalık ön görüşme randevusu alabilirsiniz.

Neden Biz?

Danışan, toplum ve eğitim odaklı çalışmalar yürüten multidisipliner bir merkez olan Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi Uzman Klinik Psikolog/Psikoterapist Fundem Ece tarafından kuruldu.

Danışmanlık ve psikoloji faaliyetlerimizle toplumun çekirdeğini oluşturan çocuk, genç ve yetişkin bireylere, çift ve ailelere destek sunuyoruz.

Randevu talepleriniz için bizimle WhatsApp butonları üzerinden veya doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

👇

Nişantaşı Şubemiz

Pendik Şubemiz

Kadıköy Şubemiz

Neden Terapi Desteği

İstanbul gibi kozmopolit yerleşmelerinde insanlar gündelik hayatın yoruculuğuyla daha çok stresli, gergin ve daha mutsuz hale gelebiliyor. Bu da insanları kaygı bozukluğu ve depresyona sürükleyebiliyor. Büyük şehirlerde yaşayan bireylerde kaygı ve depresyondan sorumlu olan beynin amigdala bölgesi daha fazla çalışıyor. Bu nedenle şehirlerde yaşayanlarda kaygı bozukluğu %21, depresyon ise %39 daha fazla görülüyor.

Uzmanlara göre stresle başa çıkılmasında psikolojik destek dahil bazı önlemler tavsiye ediliyor. Scientific American tarafından şehir hayatı ve şizofreni arasındaki ilişkinin irdelendiği çalışma ilk kez 1930’larda İsveç ve Danimarka’da mercek altına alınıyor.

Yine günümüzde de devam eden araştırmalara göre şehirde büyüyen bireylerin ileriki yaşlarda psikoz yaşama riski iki kat daha yüksek oluyor. Ek olarak şehir hayatı, depresyon ve anksiyete gibi diğer rahatsızlıkların ortaya çıkma olasılığını da güçlendiriyor. Günümüzde insanların %50’sinden fazlası şehirlerde yaşarken bu oranın 2050 yılına gelindiğinde %66’ya yükseleceği öngörülüyor. (psychologytoday.com).

Bu ve bu gibi durumları önlemek için günlük yaşantımızın etkilenmemesi için terapi desteği almamız gerekir. Terapi, sorunlarımızla başka bir bakış açısıyla ilgilenmek için mükemmel bir araçtır. 

Bostancı Psikolog

Bostancı’da bir psikoloğun doğru adresini almak için bu makalenin yardımını kullanabilirsiniz. Herhangi bir kişiyi değil, probleminiz için doğru kişiyi bulmanız önemlidir. Makale, bostancı’da psikolog hizmeti ve bostancı’da doğru psikoloğun nasıl bulunacağı hakkında bilgiler içermektedir.

Dünya Danışma Merkezi, Bostancı’da yeni ve modern bir danışma merkezidir. Bostancı’da yaşayan insanların ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir yelpazede danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Atatürk Bulvarı ile Muğla Caddesi’nin kesiştiği noktada yer almaktadır. İngilizce ve Arapça gibi farklı dilleri konuşan birçok psikolog bulunmaktadır.

Bostancı Psikolog Hizmeti

Bostancı Psikolog Merkezi

Dünya Danışma Merkezi, psikoterapinin en popüler ve profesyonel yeridir.

Bostancı psikolog merkezi Dünya Danışmanlık Merkezi, ruh sağlığınıza yardımcı olacak geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. İstanbul’da her yaştan insana terapi, danışmanlık ve psikoterapi hizmetleri sunuyorlar.

Bostancı Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Bostancı Psikolojik Danışmanlık Merkezi, dünyanın ilk danışma merkezidir. Halka psikolojik hizmetler sunan kar amacı gütmeyen bir kuruluştur.

Dünya Danışmanlık Merkezi, Uzman Psikolog Fundem Ece Kaykaç tarafından kuruldu. Dünyanın ilk danışma merkezidir ve halka ücretsiz olarak psikolojik hizmetler sunan kar amacı gütmeyen bir kuruluştur.

Psikolog Merkezleri

Bostancı Psikolog Merkezi İstanbul’un en önemli merkezlerinden biridir. Bostancı Psikolog Merkezi, çocuklara ve yetişkinlere yönelik psikoterapi, psikolojik değerlendirme ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca Dünya Danışmanlık Merkezi travma terapisinde uzmanlaşmış kadrosunda bir psikoterapistleri vardır.

Psikoloğa Gitmenin Faydası Nedir? Bana Nasıl Yardımcı Olur?

Psikoloğa gitmenin faydası yaşadığınız psikolojik problemleri kontrol altına almanıza yardımcı olmasıdır. Hayata bakış açınız değişmesini istemek yeni bir ben olmaktır. Beynimizde işleyen olumsuz düşüncelerin  değişmesine ve hayata daha pozitif ve objektif  bakmanıza yardımcı olacaktır .Kendinizi anlamanıza, algılamanıza ve tanımanıza yardımcı olacaktır.

Dünya Danışmanlık Merkezinde nasıl yardımlar alabilirim?

Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi’nde bulunan uzman kadromuz ile birlikte aradığınız psikolojik desteği bulmanız mümkün olacaktır.

Uzman kadromuzu inceleyebilir misiniz?

Yol Tarifi Al 👇

İletişim

Profesyonel destek için hizmetlerimizi inceleyin. Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi, doğru psikolog adresi. Psikolog randevu talebiniz için tek tuşla asistanımıza ulaşabilirsiniz. Sizi 15 dakikalık bir ücretsiz ön görüşme için merkezimize davet ediyoruz.

Kadıköy Şubemiz

Sorumluluk Reddi: Söz konusu bu tür bilgiler Site’de yalnızca bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır ve doktorunuz ya da eczacınızın tavsiyelerinin yerini almaz. Bu bilgiler hiçbir koşulda bir hastalığın veya fiziksel problemin tıbbi tanısını koymak için kullanılmamaktadır site üzerinden durumunuzla ilgili endişelerinizi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Bununla birlikte her durumda doktorunuza ya da eczacınıza başvurmanız gerekir.