Kartal Psikolog

Kartal psikolog hizmeti arayışındaysanız bu yazı sizi doğru danışmanlık merkezine ve psikologlara yönlendirecektir…

Kartal Psikolog Taleplerinizi Karşılayan Merkez

Kartal Psikolog hizmet talepleriniz için uzun yıllardır yüzlerce danışana dokunan Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi’ne ulaştınız. Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi, yalnızca alanında uzman psikologları yönlendirerek psikoterapi desteği sağlıyor.

Neden Biz?

Danışan, toplum ve eğitim odaklı çalışmalar yürüten multidisipliner bir merkez olan Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi Uzman Klinik Psikolog/Psikoterapist Fundem Ece tarafından kuruldu.

Danışmanlık ve psikoloji faaliyetlerimizle toplumun çekirdeğini oluşturan çocuk, genç ve yetişkin bireylere, çift ve ailelere destek sunuyoruz.

Randevu talepleriniz için bizimle WhatsApp butonları üzerinden veya doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

👇

Nişantaşı Şubemiz

Pendik Şubemiz

Kadıköy Şubemiz

İstanbul Pendik’te bir psikolog kliniğiyiz. Kartal’ın tüm mahallelerinden hızlıca merkezimize gelebilirsiniz.

Atalar, Cevizli, Cumhuriyet, Çavuşoğlu, Esentepe, Gümüşpınar, Hürriyet, Karlıktepe, Kordonboyu, Orhantepe, Orta, Petrol iş, Soğanlık Yeni, Topselvi, Uğur mumcu, Yakacık çarşı, Yakacık yeni, Yalı, Yukarı, Yunus.

Psikoterapi Desteğinin Önemi

Kartal ilçesi İstanbul’un Anadolu yakasında yer almakta olup Pendik, Maltepe, Sancaktepe ve Sultanbeyli ilçeleriyle çevrelenmiş bir konumdadır. Adalar’a yakın olan Kartal ilçesi birçok insanın buluşma noktasıdır.

Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre Kartal’ın nüfusu 470.000 civarındadır. Kartal ilçesi pek çok insanın yaşam alanı ve görece daha sakin bir ilçe olmasına rağmen kalabalık şehir hayatının getirmiş olduğu pek çok olumsuzluktan etkileniyor. Bu etkiler iş yaşamı, girift ilişkiler ve aile içi etkileşimlerle birlikte ruhsal sıkışıklara ve sorunlara yol açabiliyor.

Psikoterapi desteği pandemiyle birlikte insanlar için bir gereklilik haline geldi.

Şüphesiz ki her insanın hayatında zor zamanları olmuştur. Son zamanlarda ise pandemi dönemiyle birlikte sosyal izolasyon, sosyal mesafe gibi kavramlar hayatlarımızda bolca yer almaya başladı. Bununla birlikte insanlarda yalnızlık durumundan kaynaklanan negatif yönde psikolojik etkiler görülmeye başlandı. Bu yüzdendir ki psikoterapi desteği insanların ruhsal sağlığı için bir gereklilik haline gelmiş durumda.

Hangi Hizmetleri Sunuyoruz

Kartal psikolog hizmet talepleriniz için Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi’nde çocuk, ergen, yetişkin, çift ve aile hizmetleri sağlanmaktadır. Bunlara ek olarak merkezimizde Diyet ve Beslenme Danışmanlığı hizmeti de sağlanmaktadır. Tüm bu hizmetler etik ilke ve kurallar çerçevesinde uygulanmakta olup ruhsal sorunlara bilimsel yöntemlerle yaklaşılmaktadır.

Güzel bir başlangıçla hayatınızın gidişatına yön verebilir, öz farkındalığınızı geliştirerek sorunlarla baş etme becerilerinizi arttırabilirsiniz. Hizmet talepleriniz için Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi en doğru şekilde karşılayacaktır. Merkezimiz danışanlara oldukça yakın ve ulaşılabilir bir konumda yer alıyor. Kartal psikolog hizmeti için kolay bir şekilde randevu oluşturabilir ve uzmanlarımız tarafından yapılan ücretsiz 15 dakikalık ön görüşme talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca gelişmeleri yakından takip edebilmek için Instagram sayfamızı takip edin.

Kartal halkına ruh sağlığı hizmetleri sunan bir psikolojik danışmanlık merkeziyiz. Kartal’ın tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.

“Kartal” ismi, bilgeliğin sembolü olan kuştan türetilmiştir. Bize göre psikologlar kartallar gibi olmalı ve başkalarının göremediklerini görme yeteneğine sahip olmalıdır.

Öncelikli hedefimiz, uygun fiyatlarla yüksek kalitede psikolojik hizmetler sunmaktır. Ayrıca bekleme listesi ve esnek çalışma saatleri olmadan randevu vererek Kartal’daki herkesin yardım almasını mümkün olduğunca kolaylaştırmak için çalışıyoruz.

Yol Tarifi Al 👇

İletişim

Profesyonel destek için hizmetlerimizi inceleyin. Dünya Danışmanlık ve Psikoloji Merkezi, doğru psikolog adresi. Psikolog randevu talebiniz için tek tuşla asistanımıza ulaşabilirsiniz. Sizi 15 dakikalık bir ücretsiz ön görüşme için merkezimize davet ediyoruz.

Pendik Şubemiz

Asude Er

Sorumluluk Reddi: Söz konusu bu tür bilgiler Site’de yalnızca bilgilendirme amacıyla yayınlanmaktadır ve doktorunuz ya da eczacınızın tavsiyelerinin yerini almaz. Bu bilgiler hiçbir koşulda bir hastalığın veya fiziksel problemin tıbbi tanısını koymak için kullanılmamaktadır site üzerinden durumunuzla ilgili endişelerinizi ve sorularınızı sorabilirsiniz. Bununla birlikte her durumda doktorunuza ya da eczacınıza başvurmanız gerekir.